Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz gzbotii #63 üzenetére

    Gratulálok, cinizmus nélkül :) Én is elkezdtem nézelődni mostanában, azért eléggé bax már a mostani szituáció.... túlóra, megtakarítás, pár éven belül mennék azért most már, főleg a gyerekekkel.

    Szerintem ahogy írtam, ha anno fejest ugrottunk volna feleségemmel, nekünk is összejöhetett volna egy ház (legalábbis 2015-ben amikor a lakásba költöztünk, még máshogy állt a házak piaca is), csak mindketten kockázatkerülők vagyunk. Most meg már megint más, a gyerekekkel még kevésbé riszkírozunk.

    (lakásvásárlós topicban írtam azt hiszem: 4M hitelelengedés jár a 3. gyerek után - nekünk már alig volt 2M a hitelünk amikor kértük ezt - és nem használhattuk fel másra a maradék támogatást, az simán elveszett...csak azért buktunk 2M ingyenpénzt mert felelősen vettük fel anno a hitelt :((( Néha azért bánom a mentalitásunkat... :D )

    Szóval nem azt mondom, hogy nincs akinek tényleg csak döntés kérdése, csak hogy van akinek viszont 100% hogy kb. egyetlen lehetősége marad a panel, (és még az is erőn felüli, az utóbbi időket nézve) függetlenül attól hogy mit szeretne.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák