Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    Én ennek nagyon örülök!Nagyon tetszik az amoled ha túlszaturált ha nem, sokkal szebb látványt nyújt szerintem mint az ips, de kinek mi.Az meg hogy beég a statusbar pár év után kit érdekel?Az advancém kb 2éves és minimálisan látszik, hogy be van égve de csak teljes képernyős egyenletes színnél!Használat közbe kicsit se látszik soha!Mit kell ezen a témán ugrálni állandóan nem tudom. Én várom és remélem tényleg elterjed.
    Most leteszteltem és csak teljesképernyős pirosnál látszik nagyon minimálisan a statusbár beégés, ezt nem tudom elképzelni h használat közbe bárki is észrevenné mert annxira minimális.

    [ Szerkesztve ]

  • Imi1981

    veterán

    válasz Bar1 #80 üzenetére

    Na ezt nem hiszem el!Azért nem mert azokon mindig demo bemutató videó megy méghozzá teljes képernyőn !Láttam már pár amoledes mobilt de maximum a statusbar van beégve de azt is csak képernyő teszteléskor lehet észrevenni ,és igen haloványan látszik akkor is.Nem tudom minek kell ilyen legendákat gyártani ,nevetséges.
    Amúgy meg minek vitatkozni azon melyik szebb?Úgysem fog megváltozni senki véleménye,nekem pl az amoled tetszik és akkor se fog az ips tetszeni ha 100-an mondják ,h az a szebb és fordítva ugyan ez.

    I3EI\ICE : ezen már én is gondolkoztam,lehetne akár szín ,telítetség, fényerő és fehéregyensúly állítás.Esetleg minimális kontraszt állítást is el tudnék képzelni.Keresgéltem régebben hátha van ilyen ap de sajnos nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák