Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Azok a hanxórók szúrták a szeme nekem is, egyszerűen nem kell rá,
    már volt alkalmam ilyet látni élőben is, a tv pipec (persze QVGA drága)
    nem kell erre semmi hangfal, kijelző kell.
    Ki vesz friss UHD tv-t ? (nem mind, csak tipikusan (szerintem))
    1, Aki tényleg igényes, épp fejlesztene, és ez kell a boldogságához a fullHD felett
    2, Tulok újgazdag aranynyakörvben aki feszíteni akar vele hogy mit vett az MM-ben ;) (paraméterek szabadon variálhatók)
    jó TV meg minden nem jár rosszul vele, de amúgy tök jól meg lenne elégedve egy olcsóbb modellel is a Balázssóra meg a VivaTv-re.

    1. típusú user be nem kacsolná soha a hangot ilyen csipogókon ha kényszerítik se, van tisztességes házimozi erősítője, (de talán még egy jobban eltalált mini-hifi múzikcenter is lenyomná tv-be épített bármilyen hangszórókat.) Akkor meg minek kifizetni ~1000 dollárokat egy haszontalan tartozékra.

    2 típusú user esete: ha már megvette képes és hallgatja is, hiszen nem érzi hogy csúcs TV-je mellé nem hangosbemondót kéne tenni. Megveszi így is, kifizeti => hülyeségadó!
    (Rájuk kéne alapozni a termékfejlesztést manapság? :F )

    Nem azt mondom hogy rosszak a kicsi hangszórói, biztos vagyok benne hogy kihozta a Sony a tv-be építhető bigyókból a legtöbbet. Azt mondom hogy nem kell rátenni a tv-re, főleg egy ilyen komolyra.
    Külön kéne árulni kajak mélyládával sub-sat rendszerben (kb mint a régi Sony Pascal)
    van aki tényleg kis lapos hangfalakat szeretne a köré a falra, de nem hulladékot.
    Aztán eldönti a vásárló hogy mit akar venni a tv köré.
    Szóval ez a variálás jó húzás volt a Sony-tól.

    Kb olyan mint ha új batár yacht-od mellé adnának egy csúcskarbonszálas kézi evező lapátot.
    (limitált példányszámban evezős bajnokaink által dedikálva :C )

    Nyilván így hangszóró nélkül máris best-buy a cucc :DDD RZs-bat utalványra van?

    (részemről amúgy a SMART-ot meg többi balhét is külön dobozba költöztetném a kijelzőtől,
    aztán persze nem venném meg jól :)) )

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák