Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ptech

    őstag

    válasz Akos1994 #21 üzenetére

    Ismerős, inkább megveszik az ipari hulladékokat 100k-ért, mint egy használt üzletit, ami még kimegy a világból.

  • w.miki

    veterán

    válasz Akos1994 #39 üzenetére

    összefoglalom amit írtál:
    Ha mindent tudsz a világról, akkor jobban jársz használt üzleti géppel.
    Ha nem... akkor az újra kapsz 2 év garanciát.

    [ Szerkesztve ]

    Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

  • hallador

    addikt

    válasz Akos1994 #21 üzenetére

    A másik,hogy legutóbb egy HP Probook 4520s (vagy 30s?)-ben cseréltem döglött alaplapot... hááát.. Nem volt annyira alja mint egy Compaq 620 (kb két hónappal előtte bontottam), de közel sem volt annyival jobb, hogy azt mondjam, hogy nah a Probook az mán' egy hejj, de jó gép a compaq "diszkont brand"-hez képest.
    Lehet most itt fikázni a probookot is, de szvsz ez a tendencia már általánosan jellemző az üzleti gépekre is.

    Hát ja, akkor jó lenne eldönteni, mert a 43/4510s, 43/4520s az első ProBook-ok voltak amik igen gyenge minőségű volt. Szóval kiválasztottál egy szériát ami szar volt. Ez alapján megítélni valamit ilyen magyaros. Ráadásul 2008/2009-ről beszélünk. Ellentétben az 5310/20m-el emi kívül belül fém volt, csak Magyarországra nem szállították a nagykerek annyiért akarták adni mint az akkori csúcsnotebookokat.

    A 4530s pedig konkrétan minőségben megveri a mai elitebookokat is, a ProBook 4000-es sorozat csúcsa volt minőségben, mert akkora volt a generáció váltás minőségben, mert az m széria eltűnő félben volt (5330m volt az utolsó, de a minősége már nem az elődöké volt).

    (#109) w.miki:

    Te nem ismered a barátodat a google-t, ha úgy jössz, hogy szerintetek melyik second hand notebook kereskedés jó xy közöl, akkor OK, de az a magyaros, nekem jár stílus... Ugye érted...

    (#97) rudi

    Nem tudom, nekem egy 820 G1-em van, x240-el pariban, az x240 meg minőségben egy műanyag kacatnak tűnik a HP mellett, nem azért mert HP, hanem azért mert a HP-ban érezhetően van rendesen fém, nem kevés, a Lenovo-ban meg nincs. Szóval egyelőre ne jelentsük ki, hogy az összes üzleti gép minősége akkorát romlott mint a Lenovo-é.

    Abba van igazság, hogy egy mai Elitebook 800-as széria már nem a 8000-es széria, meg abban is, hogy a latitude 7000-es széria nem a 6000-es minőségét hozza, de azért amit a Lenovo művelt az elmúlt 4 évben az azért nem érvényes minden gyártóra egyformán.

    Nekem még nem volt ilyen jó gépem az elmúlt 5 évben mint a 820 G1 pedig volt úgy 8 gépem, amit folyamatosan használok. (E5420, E5430, E5440, 6460B, 8470p, 5330m, x130), és sorolhatnám a 8470p ami talán jobb, a többi nem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák