Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Android TV: Rendszeresen megy a fikázása, pedig megint bebizonyosodott, hogy a vas kevés alatta. Az meg nem - feltétlen - a Google hibája. Ha már ki akarjátok emelni hogy milyen sz@r, akkor azt írjátok le hogy miért akadozik, miért lassú ezen a TV-n, ne a rendszert szídjátok! Én pl. kifejezetten szeretem az egyszerűségét és főleg az alkalmazáskínálatot (ez viszont szerepelt a cikkben is).

    Médialejátszó: Ha már Google TV van a TV-n, akkor egy szakmai portálon elvárnám a tesztelőtől, hogy ne csak a gyári médialejátszóval tesztelje a szokásos videopakkot, hanem valamilyen elterjedtebb, áruházból letölthető alkalmazással is (pl. VLC, Kodi,...). Így kiderülne, hogy esetleg a készülék alkalmas többféle formátum lejátszására mint ami a cikkben szerepel és a leendő vásárlónak igen hasznos információ lenne ez.

    A két távirányító - bár szerintem is felesleges - de abból hogy az egyikben van mikrofon és hangasszisztens gomb, a másikon pedig nincs, ezért azt gondolom hogy egyik infrás, a másik pedig rádiós. Ennek is lehet jelentősége a potenciális vásárlónak, ha így van ezt is érdemes lenne megírni. De a szemét gyártásával egyetértek, legyen egy all-in-one távirányító!

    [ Szerkesztve ]

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák