Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svedmalac

    tag

    válasz jerry311 #30 üzenetére

    Hát ez jogos... :K

    Jön a sok táp egymás hegyire-hátára, de már szinte követni sem lehet őket. Ez biznisz emberek, semmi más! :O

    Kell valami 80+ vagy jobb táp 250-300W környékén, oszt jónapot :K

    Akinek meg van öt vga-ja, meg már álmában is játszik (harcol, repül, gyilkol), annak legyen 800, meg 1000W-os, meg Paks, de átlagos felhasználásra miért? :F

    Ugyanaz a hülyítés, mint a megapixel háborúban (mégis a kisebb MP/cm2 a jobb általában), vagy a szokásos GHz vs. magszám, stb. dologban. Meg hogy "mennyit fogyaszt a gépem?"... :DDD
    Szinte az összes kérdezőé max. 200W-ot... :DDD

    Erre meg jönnek az ilyen fantasztikus tápok, mint újdonság... Vicc... :DD

    Vegyétek észre, hogy fogyasztói társadalomban éltek. Amit egy éve vettél, add el vagy dobd ki és vegyél másikat. Támogasd az ipart. Ebből baj lesz srácok! :Y

    Épp ma voltam Pesten (Budán, de skizofrén vagyok :D ), még soha ennyi kéregetőt és csórót nem láttam, mint ma. Pedig enyhén szólva sokszor voltam meló miatt fent, de elképesztő a lecsúszás.
    Mi meg arról elmélkedünk, hogy megjelent egy újabb, de semmi különlegeset nem tudó cucc... :O

    [ Szerkesztve ]

    HP ProDesk 600 G6, Dell E5450, Panasonic 50GT50, Nokia 930, Xiaomi Mi9 Lite, Citroen 2CV és C5 X7

Új hozzászólás Aktív témák