Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Zolik #170 üzenetére

    Itt mar egyertelmu h nem privat reszre vetted, es azt mondjak oke, csak szemelyes rendeles, akkor nincs elallas...:) En igy csinalnam, es ebben az esetben fizetes elore
    Egyedi gyartasu termekekre maganszemelynel sem vonatkozik elallasi jog, pl legyaetatsz egy butort weben rendelve, utana nem mondhatod h ez nem tetszik - nyilvan itt is elore kerik a penzt vagy egy nagy reszet -, speci munkagepeknel is ugyanez van, de ha lenne is ceges elallas akkor is csak annyi, oke, van, csak szemelyes rendelessel, nem hozod vissza mert nem tetszik ( :
    Ha mar uzletpolitika, vettem a moemaxban valamikor tavasszal egy ulogarniturat, nem hoztam el, tobbszor halasztottam az idopontot, vegul kb ket hete lemondtam, visszaadtak a teljes arat
    Szoval ilyen is van, idokozben mar utolso darab lett, valamikor ket honapja egyik uzletvezeto azt mondta 20%-ot levonnak mert mar kifutott, most meg nem vontak semmit ( : ezert fogok is ott meg vasarolni, nekik sem lett volna kotelesseguk visszavenni - mas kerdes tobbert el tudtam volna adni mint amennyiert vettem, de egy ekkora dogot szallitani meg tarolni meghagyom masnak -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák