Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Dolpa #9 üzenetére

    Ja az elmúlt 2 évben komolyan olyan szintű amnéziába szenvedtek hogy az már veszélyes. Nagyon jó látni azt ami amúgy is jellemző, hogy csak az orráig lát a jobbágy. Az elmúlt 25 évet nézzük meg... Nálatok gyanítom hogy ha meg javítanak egy utat valahogy de az az elmúlt 50 évben rossz volt akkor az császár aki javította de az nem baj, hogy 50 évig rossz volt nem zavar... ébresztő... Majd ha még 10 év múlva is ennyit ír akkor majd ok, egyelőre nem az AMD ennek az éllovasa....

    hokuszpk

    Nagyon jól hozod a magyaros szélsőséges gondolkodást.... Vagy a ló jobb oldalán vagy a bal oldalán de véletlenül sem lehet köztes megoldás... Na hagyjad már nekem eddig pl notebook fronton AMD vel volt a legtöbb problémám az elmúlt 15 évben pl Linuxokkal. Szóval lehet fikázni itt sok mindenkit de pont az Amds gépekkel volt a legtöbb baj. Ha véletlenül normálisan működött akkor is nagy eséllyel csak pénzes enterprise Linuxon semmi máson. Szóval huhogni lehet de minek...

    A Windows meg ritkán nyílt forráskódú, de legalább csak ehhez volt olyan a driver olyan amilyen... Ja igen Intel alatt 10 business gépből 9en mennek a Linux ok... 15 éve. Szóval hiába intelezel meg nvidiazol ez a kettő cég ha tetszik ha nem az Intel 15 éve is kompatibilis volt a Linuxokkal hiába zárt drivereket használnak az nvidia meg még szintén kB 6 - 8 éve az... Amire kB rájött mostanában az AMD is.

    -----

    Csak ne adjuk most ezt elő úgy mintha 30 éve így lenne mert nem volt így ugye? Amúgy is manapság hirtelen felejtenek az emberek csak azért ennyire nem kellene...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dolpa #9 üzenetére

    Pedig nem beszél hülyeséget. Évek kellettek hozzá, mire kaptunk Catalyst Control Centert Linux alatt és miután ez megtörtént plusz végre bugmentes is lett (pl. végre elmentette a scaling csúszka beállítását), meg is szüntették a CCC-t minden platformon... Amit írsz, az ez időtájt kezdett beindulni, azóta a nyílt driver általában jobb választás AMD-re, sőt, nem is minden disztró kínálja fel a zárt drivert.
    Nem tudom mi vette rá őket, hogy beálljanak rendesen támogatni a Linuxot de azt körülbelül ide lehet tenni időben a kezdetét.

    Az nVidia volt a jó választás régebben Linuxra, ma már nem az. Főleg nem a nyílt driverrel...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák