Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz fi:zi'k #7 üzenetére

    tegnap jött meg a LightBoard LX3-am a computermode-tól és azt kell mondjam korrekt billentyűzet, de pár megjegyzés:
    - látszik rajta hogy nem magyar kiosztásra készült eredetileg, mert a magyar ékezetes gombok kicsit eltérő méretű/típusú karakterekkel operálnak (amúgy teljesen rendben vannak)
    - a gombok kicsit hangosak (főleg a space) és laposak (notebook fíling felé), viszont cserébe baromi gyorsan lehet gépelni rajtuk
    - a háttérvilágítás nagyon korrekt, dedikált gombbal válthatsz on (kék), on (vörös) és off állás között (bár egyelőre úgy tűnt, hogy gép indításkor nem kapcsol be automatikusan a led, meg kell nyomi a gombot hozzá - bár lehet erre van valami szoftveres megoldás, én nem telepítettem semmi külön drivert)
    - méretre és kiosztásra tökéletes, nem olyan böszme nagy és nehét mint az ms reclusa-m
    - az extra billentyűk felül vannak, kellően pici méretűek, így nem zavarnak, ez pozitív

    elsőre kb ennyi. mivel én Revoltec FightMouse Elite-al együtt vettem, még nem döntöttem el, hogy megtartom-e az MS Habu + Reclusa kombó ellenében, mert a csoda gémer egeret még nem szoktam meg, bár kétségtelen, hogy vannak előnyei (kerámiatalp, súlyozás és ujjtámaszok), de a habu is egy veszett jó rágcsáló

Új hozzászólás Aktív témák