Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz mcwolf79 #50 üzenetére

    Tavaly november óta hány játékkal játszottál? 20? 40? 50? Annál több gondolom nem járt a gépeden, nem csak kipróbálás-szinten - ugyanis 5 perc játék után nem biztos hogy kijönnek a hibák (javíts ki ha tévedek). Éves szinten hány játék jelenik meg? 1000? 2000? 5000? Miből gondolod, hogy mindenki pont azzal a 20/40/50 játékkal nyomul, amivel te, avagy miért hiszed, hogy ha nálad megy (max.) 50 játék hibamentesen, abból egyenesen következik, hogy a másik (több)ezer (figyelembe véve mondjuk a tavalyi, tavalyelőtti stb. megjelenéseket is...) is menne?!? :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Muerte

    addikt

    válasz mcwolf79 #50 üzenetére

    Én annak csak örülni tudok ha nálad problémamentes minden :) Mondom,nekem csak és kizárólag mobility vonalon vannak tapasztalataim,de pl.egy egyszerű példa mik voltak:

    Trackmania benchmark:
    2010-ben 5870M CFX ~170FPS
    2012-ben 7970M CFX ~150FPS

    A két konfig között volt cirka +300% a 7970M javára...ez mi ha nem driveres probléma? konkrétan fel se váltott rendesen 3D-re játék közben,de egy rakás másik régi játéknál is problémás volt akár egy vga-s módban,akár cfx-ben.Crysis alatt is akadt,szenvedett folyamatosan.Egy jóval régebbi driverrel ment rendesen,de akkor meg az új játékok nem mentek úgy ahogy kellett volna,sőt némelyik ugye el sem indul ha nem a legfrissebb van fent.Szóval mi ez, ha nem driver probléma?
    Érdekes módon mikor váltottam 680M-re minden ilyen jellegű problémám megszünt... :U
    Trackmania bench 2012-ben 1db 680M: ~190 FPS , SLI: ~ 350 FPS és a régi játékok az újakkal együtt !!! mind normálisan futnak azóta.780M-mel sincs semmi gondom,sem 1 vga-val sem SLI-ben.Ezért én nyugodt szívvel kijelenthetem hogy igenis rosszak az AMD driverek mobil vonalon.

Új hozzászólás Aktív témák