Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz rodrigez #12 üzenetére

    éppen ezét jó hasonlat az autó :)
    azt is vesz mindenki ész nélkül, majd áll a garázsban és nyögi a hitelt :)

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

  • siti

    senior tag

    válasz edward2 #23 üzenetére

    saját példám (tehát nem a szomszéd srác hallotta a boltba sorban állás közben), hogy kezdtem az okos teló pályafutásom egy samsung telefonnal, majd szidtam az egész androidot, kijelzőt, meg samsungot, holott ők igazán nem tehettek arról, hogy nekem kellett egy új, 10e Ft-os telefon, ők pont ezt adták, majd használat közben derült ki, hogy ez valójában egy ipari hulladék, amikor megjelent elavult volt és magasztaltam a nokiát az egekbe, hogy azok bezzeg milyen jók voltak és csak azért nem vágtam földhöz és ugráltam rajta páros lábbal, mert nem szoktam ilyet és mindig nyugtattam magam, hogy olcsó volt, ezért nem megy a navigáció, facebook, chat, net, meg úgy általában semmi. Idén lett lett egy normális telefonom, ami kb kiváltotta a PC-t, a laptopot meg száműzte az életemből, holott én csak facebookozni akartam rajta. Szóval ha van egy jó eszközöd, akkor meg fogsz lepődni, mi mindenre jó és csodálkozol hogy eddig miért nem volt. Viszont ha veszel egy olcsó és mozog rajta valamit, ami fagy, akad, stb, akkor értetlenül nézed majd azokat, akik 80-200e-t adnak egy gépért.

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák