Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyVillany

    tag

    A hír témája nagyon is igaz, a mai játékok szempontjából.

    "az Intel Core i7 kidobott pénz a játékosok szempontjából" sőőőt

    volt itt márciusban egy CPU VGA párválasztó cikk, és emiatt telepítettem fel a racedriver gridet a gépemre pár héttel ezelőtt egy tesztelés erejéig, mert ebben a cikkben nincs a cod4, ami alapból fennvan nekem, az egyetlen amivel szeretek jaccani online, ha van egy kis időm.
    Szóval, 2 napig volt nálam egy gtx295, és gondoltam megnézem mit lép az én jóöreg e6420 (core2duo 4mb cache 2130 mhz) -asommal. Hogy viszonyitani tudjak a PH teszthez, feltettem a gridet. A gépem (8800gts512vel) teszteléskor szokta bírni az 500 FSB-t, de a gtx295-tel valahogy hüjült, igy maradtam 475 fsb-nél, ami jééé pont 3.8 ghz ugyanugy mint a grides teszt cikkben 3.8 ghz re huzott i7. Félórát jáccottam vele, átlagoltam több menet fps jét énis, és 100 felett maradt, igaz nekem 1920x1080 ultra/8xAA-val a monitor miatt, a tesztben 1920x1440-el 85 fps jött ki.

    A gridnél leirt konkluzió:
    "Mindenesetre a Core i7 is "tarolt", túlhajtva 21-28%-ot vert rá a Phenom II X4-re a kétchipes videokártyákkal, a Core 2 Quadra pedig még többet."
    ehhez hozzátehetem a magam tapasztalatát, miszerint a felpörgetett több mint 2 éves e6420 pedig partiban van a tuningos i7-tel, a stock i7-et pedig veri (racedrivergrid-nél gtx295tel)

    Meg amig a cod4 a fav.game nalam, addig a 8800gts is elég 1920-hoz, az a fő cél hogy 40-50 alá ne essen az fps.

    Szóval ha a jóöreg gépem is kihajtja a gtx295-öt, akkor minek erősebb vas hozzá? (ok, esetleg még ujabb gamek, vagy csilio felbontasu monitoroknál talán kevés az e6420)

Új hozzászólás Aktív témák