Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Abu85 #50 üzenetére

    Én úgy értettem, hogy a gyártók akarják ennyiért adni, nem úgy, hogy ennyi a plafon. Ez így rögtön más.
    Azért azt is tegyük hozzá, hogy a Hondo platform két chipből áll, míg a Tegra 3 egy SoC, és a teljesítményük is igen távol áll egymástól, még ha azt nem is nézzük, hogy a Tegra ARM, a Hondo meg x86, ami egyelőre némileg elterjedtebb PC-n. Ettől függetlenül az AMD adhatná olcsóbban (ha tudná), mert a márkanév nem olyan erős, mint az Intel vagy az nVidia.
    Az OEM-eknek szerintem meg lett mondva, hogy pénzt akkor kapnak, ha tesznek is valamit érte. Mi a bánatnak pénzelni őket, ha közben úgyis az Intel feltételeit igyekeznek betartani? (ami az AMD mellőzését jelenti) Most sincs kevesebb AMD-s notebook/PC, mint eddig volt, legalább megkapták az üzenetet, hogy a jelenlegi vezetés nem olyan töketlen, mint a korábbiak. Hogy eredménye lesz-e, az más kérdés. De hogy őszinte legyek, számomra döbbenet, hogy a gyártókban fel sem merül, hogy az Intel is csak addig ugrálhat, amíg ők azt hagyják.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák