Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz gyalu 1 #354 üzenetére

    Igen, az konkrétan nagyon durván jó. :K

    Lasy: ez valójában semennyire nem függ össze, hogy ez egy Nothing, sebességben ugyanott van bármely high-end teló. Ez attól függ milyen gyors a mobilneted.

    Srácok, nagyon rápörögtetek az amúgy ez jó teló témára. De nagyon feleslegesen. Adott két hiba, ami nekem zavaró, ezzel vagy együtt tudok élni vagy nem. Ez mindenkinek egyéni döntése. Baromira felesleges, amit csináltok, tényleg. Egy szakmai fórumon nem arról szól a beszélgetés hogy most akkor csomagoljunk mindent pónivarázsos csillámmasszába, mert valaki csúnyát mondott a dlágaszágla, hanem ha vannak gondok akkor arról érdemes beszámolni, megosztani azt (ha user error, akkor akár egy segítség reményében is). Nincs tökéletes telefon, minden telónak vannak hibái, ez sem kivétel. És ez valószinüleg mindig is így lesz. Ami viszont tény, hogy a Nothing supportja egy kalap szart sem ér, mert jeleztem egy bugot és elküldtek melegebb éghajlatra. Ilyet egyetlen gyártó sem csinál - az a minimum hogy felvesznek egy ticketet a bugról, és tájékoztatnak hogy alakul a dolog. És ez nekem bőven elég ahhoz, hogy a gyártót leírjam. De ettől még a telefon kurva jó. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák