Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    válasz bandi0000 #385 üzenetére

    üdv!
    nem tudom, még nem nagyon vettem függő telefont, volt egy e50-em, meg most egy e51em van, tehát lehet, hogy hülyeséget mondok, de sztem nem lehet ilyen szintű megkötésed, hogy függő vagy és nincs hozzá szoftver....nem vagyok tisztában azzal sem, hogy mennyire értesz a dolgokhoz, esetleg a nokia oldalán nem prómáltad még?
    [link]
    nekem le van töltve a legfrissebb ovi suite a számítógépben és abban is lehet ellenőrizni hogy van-e frissebb szoftver.
    remélem tudtam segíteni.

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • Jimmy8

    senior tag

    válasz bandi0000 #385 üzenetére

    Hát pár napja még nem volt...
    Egyébként ismét bánom,hogy nincs egy jogász ismerősöm, lehet érdemes volna egy kicsit megpiszkálni jogilag a dolgot.
    Kijön hivatalosan egy új szoft a a teló gyártójától és nem lehet felrakni, mert akkor ugrik a garancia? Miért is? A telefon ugyan-úgy függő marad... Hogy a Web 'n' Walk nem lesz rajta ilyen formában, ill bekapcsoláskor nem lesz T-s zene +kép, az tönkreteszi a készüléket?
    Szerintem csak a függetlenítés jogszerűtlen... Persze nem az én véleményem számít. A nagytestvér "T" megmondta a Nokiának, hogy tilos frissíteni nem "T"-s szoftra és kész.

    Senki nem háborogna ha max. 1 hónap csúszással már megvolna a "T"-s szoft is, de nem igazán ez szokott történni.
    Ha nagyon besokallok, akkor sz...ok a garanciára és megy fel egy főzött ROM.
    Jelenleg a 20-as szoft-tal tetű lassú a telefon, még a párom 5230-hoz képest is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák