Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Először is gratulálok Bog-nak a kitűnő cikkért. Már nagyon sokan vártuk.

    A telefon külseje tetszik és vannak benne dolgok amik irigylésre méltóak, de amit hozzátettek egyik oldalon azt elvették a másikon sajnos. Volt Symbian-os telefonom és van N95 is még a családban, de a saját igényeimet jobban kiszolgálja más OS. Persze most gondolhatja rólam bárki mert biztos analfabéta user vagyok, de sok esetben a sebesség nem a hardvertől függ hanem az OS ergonómiájától márpedig ebben gyengébb a Symbian, akárki akármit mond. Persze a gyakorlat meg az évek alatt kialakult rutin valamennyire tudja ezt kompenzálni.

    Social Network: magam sem rajongok a facebook-ért és a Dézi elött nem is regeltem, de a tapasztalatom az, hogy rengeteg hasznos funkció van amit el lehet érni anélkül, hogy olvasgatni kéne bármiféle körüziket meg like-okat. A szinkronizáció bedobja naptárba az ismik születésnapját, a névjegyekhez képeket és egyéb esetenként fontos adatokat is beírja és még sorolhatnám. Ezek ellenére 1 héten ha egyszer bejelentkezek elolvasni az eseményeket. Lehet ellenezni és nem kötelező használni, de nem tetszésünknek lehet értelmes formát szabni.

    USB OTG, HDMI meg mind-mind szubjektív. Nekem USB OTG lehet néha hasznos lenne(bár megjegyzem, hogy szabványos USB csatlakozós telóknál nem lenne sztem nehéz ezt a funkciót betenni), de a HDMI számomra teljesen felesleges, de más lehet sűrűn használná asztali lejátszó helyett az N8-at ezért nem fogom leszólni.

    Amúgy végre elmozdult a Nokia egy jobb irányba. A csúcs készülék kezd tényleg olyan lenni kívül és belül is, amilyennek ebben a szegmensben kéne lennie, de azért még van hova fejlődni. Az ára meg fog mérséklődni amint szolgáltatóhoz kerül.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Barthezz2 #533 üzenetére

    Hát szerintem is elég átláthatatlan :U Minden csupa zöld meg kék és egyforma méretű.

    "A samsung féle kidobok mindent, 600 féle formában, ahova esik úgy puffanik widget-ek szvsz sokkal átláthatatlanabbak..."

    Nekem HTC Desire-m van és, hogy őszinte legyek teljesen jó ez a megoldás, mert minden oda kerül ahol nekem kézre áll. Persze ha más megnézi a telefont neki lehet logikátlan vagy rendezetlen amit lát, de kérem szépen normális esetben egy mobilt egy ember használ és saját véleményem, hogy annál nincs jobb mintha én dönthetem el mi hol legyen a saját telefonomon.

    A processzorral kapcsolatban sokan azzal pedáloznak, hogy így kisebb a fogyasztás és tovább bírja az akku. Hát vazze tegyenek bele egy erős 800-1000Mhz-es CPU-t aztán szépen vegyék vissza az órajelet amikor nem kell a teljesítmény. Nem halna senki bele, hogyha kell van tartalék 200-300Mhz, de így nincs és a topikban előrébb valahol volt pár játékot bemutató videó amin erőteljesen látszott az itteni gyengeség. És mielött bárki nekem esne itt az előző kommentem a topikban: [link]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák