Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Először is gratulálok Bog-nak a kitűnő cikkért. Már nagyon sokan vártuk.

    A telefon külseje tetszik és vannak benne dolgok amik irigylésre méltóak, de amit hozzátettek egyik oldalon azt elvették a másikon sajnos. Volt Symbian-os telefonom és van N95 is még a családban, de a saját igényeimet jobban kiszolgálja más OS. Persze most gondolhatja rólam bárki mert biztos analfabéta user vagyok, de sok esetben a sebesség nem a hardvertől függ hanem az OS ergonómiájától márpedig ebben gyengébb a Symbian, akárki akármit mond. Persze a gyakorlat meg az évek alatt kialakult rutin valamennyire tudja ezt kompenzálni.

    Social Network: magam sem rajongok a facebook-ért és a Dézi elött nem is regeltem, de a tapasztalatom az, hogy rengeteg hasznos funkció van amit el lehet érni anélkül, hogy olvasgatni kéne bármiféle körüziket meg like-okat. A szinkronizáció bedobja naptárba az ismik születésnapját, a névjegyekhez képeket és egyéb esetenként fontos adatokat is beírja és még sorolhatnám. Ezek ellenére 1 héten ha egyszer bejelentkezek elolvasni az eseményeket. Lehet ellenezni és nem kötelező használni, de nem tetszésünknek lehet értelmes formát szabni.

    USB OTG, HDMI meg mind-mind szubjektív. Nekem USB OTG lehet néha hasznos lenne(bár megjegyzem, hogy szabványos USB csatlakozós telóknál nem lenne sztem nehéz ezt a funkciót betenni), de a HDMI számomra teljesen felesleges, de más lehet sűrűn használná asztali lejátszó helyett az N8-at ezért nem fogom leszólni.

    Amúgy végre elmozdult a Nokia egy jobb irányba. A csúcs készülék kezd tényleg olyan lenni kívül és belül is, amilyennek ebben a szegmensben kéne lennie, de azért még van hova fejlődni. Az ára meg fog mérséklődni amint szolgáltatóhoz kerül.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák