Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Barthezz2 #33 üzenetére

    "Azért várjuk meg azt az 1 évet, és majd ezt utána beszéljük meg. Jön majd a meego, meg valamikor az s^4 is. Nem mondom, hogy tuti megváltást hoz, de az ellenkezője sem biztos még"

    Az Android Gingerbread pedig itt kopogtat az ajtón, lehet jövőhéten már be is lesz jelentve. Ki tudja mit is pakolt bele pontosan a Google, volt szó vadonat új felületről (pedig a mostani sem régi), egy USB OTG támogatás a Linux kernel mellett már szinte semmiség lenne, már most is van olyan Nexus One hack amivel ez megoldható, sőt még beviteli eszközöket is rá lehet kötni USB-n.

    ---
    Egyébként a mobilra nem mondom hogy rossz mert sosem volt Symbian-om, ellenben tényleg a régi fajta oldschool felületet hozza amit a régi rendszerek, és ez biztosan lesz akinek tetszik is így totál szubjektív a dolog és nem is vesézgetném. Tudásra rendben van az apró félrenyúlásokat nem számítva (ilyenek azért vannak máshol is), ellenben a kijelző felbontása miatt én egy erős közép-felső mezőnybe illő árazást adtam volna neki, úgy max. 90k környékén, hiába az erős fényképező. A Facebook kapcsolódási lehetőségért kár, mert pl. Android-nál a Contacts sync miatt ez nem olyan lényeges (sőt én pl. nem is próbáltam még soha, meg nem is hiszem hogy fogom), itt viszont jól jönne.

    A kamera és a videózási lehetőség előtt le a kalappal, SGS-emmel összevetve nagyon szép minőséget produkál (mondjuk azt nem nehéz levernie ilyen szempontból).

    Az Apple-től reinkarnálódott hülyeségekért pedig kár, habár most olvastam mástól hogy az akku torx csavarhúzóval leszedett hátlap után cserélhető, standard Nokia akku. Ez annyira nem vészes szerintem, elvégre én még kb. egy mobilomban sem cseréltem le a gyári akkumulátort.

    Szerintem annak aki szeretne a Nokia csónakjában tovább evezni elég korrekt választás ez a mobil.

Új hozzászólás Aktív témák