Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Misály #24465 üzenetére

    A hdtv-t nem pár centiről nézek, tehát összehasonlítani a két dolgot felesleges.

    Tudom, hogy mit jelent ez a ppi érték, mert láttam iPhone 4 retinakijelzőt is meg láttam 150 ppi-s kijelzőt is.

    200 ppi alatt szerintem már bőven láthatóak a pixelek, ami eléggé zavaró tud lenni fénykép vagy videónézés alatt.

    donceleger8:

    Ebben van valami. Igazából amíg használtam, egy valami nagyon feltűnt, hogy van ahol sokkal gyorsabb az N8 mint bármelyik Androidos csodateló. Ilyen pl. a wifi csatlakozás és ki/be kapcsolás. Olyan gyorsan csatlakozik, hogy az csak na. Vagy a 2G és 3G közötti váltás és hasonlók. Az ilyen és hasonló dolgokkal az droiodos készülékek nem állnak túl jól.

    imi290:

    A modernebb Nokiákban nem fogott meg semmi. Nem kínál most olyat a Nokia amit a konkurencia ne tudna....

    Ijk:

    Az a helyzet, hogy van egy androidos ismerősöm, aki a telefonját erősen kihasználja. Optimus 2x-e van, de pl web szervert is futtatott róla, rendszeren irányítja vele a gépét távoli kapcsolattal, szóval eléggé sok dolgot tud már egy mobil, nem csak az általad említett dolgokat. Kérdés, hogy ezekre kinek van szüksége pluszban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák