Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz csokabi #7042 üzenetére

    Maganugy igen, de amig te egy tapasztalatodra tudsz csak tamaszkodni, es erre hivatkozva ajanlod es burkoltan lehulyezel Lalll-t es engem. Szemben veled en 3 telefonrol tudok infoy adni elso kezbol, Lalll 4 eve hasznal WP-t, most szallt ki belol par hete. Ez ido alatt tobbszorose a tapasztalata a tiednek, igy az O hozzaszolasa is relevans. Es leirom megegyszer, olvass bele a szakmaiba vagy az alkalmazasosba, mi ezt megtettuk, nem viccbol irtuk, hogy torolje le.

    Insider nalam: Utobbi 3 WP-n, egy ora alatt 70% merules, feltoltottem ujra, elmentem dolgozni elo se vettem a telefont, 1-2 ora mulva sipolt, hogy kritikus az akksi. Letoroltem az insidert es megjavult. Ativon olyat is csinalt, igaz akkor nekem is kint volt csempenek az insider akkumulator resze, ( akkoriban meg felallt erre) egesz delelott 100%-on volt a telefon, kikapcsoltam, hogybterjen eszhez, be mar nem kapcsolt mert lemerult.

    Ugyan ezt eljatszotta mar 930-on is, es 625-on is, visszaolvasol oktoberre a szakmai csoportba, es van nem egy ilyen tapasztalat.

    Ez eleg ervelesnek? Vagy meg mindig hasrautes alapjan beszelunk?

    "Bad reklám is reklám too"

Új hozzászólás Aktív témák