Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz enginev3.0 #10461 üzenetére

    Én 4 hónapja nyúzom, sosem fagyott még le, alkalmazásból lép ki soha (najó, cyannal szar volt a zenelejátszó, akkor az mindenfélét tudott művelni, de már nagyban javult).
    Az ugrálásról akartam videót mutatni, beírtam a youtube-ba pár keresőszót, megnéztem az első videót, abban nem láttam, szóval elmondom másképpen: ide oda mozogsz egy weblapon az ujjaddal, amikor elengeded, akkor néha elugrik egy kicsit arrébb (hirtelen), mint ahova menni akartál. Illetve, ha duplakoppintással zoomolsz ki egy oldalon, akkor a lap tetejére ugrik az esetek egy részében. Elvileg van más böngésző, amivel elvileg jó, én nem próbáltam, engem annyira nem zavar, ha kisebb oldalakat néz az ember, akkor kb elő se fordul. Viszont ha sokat netezel a mobillal és a többi böngésző szarabb, akkor nem fog tetszeni az IE bénázása (elvileg w10-zel ez is megjavul... ;] ). Kérdezd Lall (nem tudom hány l-lel írja a végén) kollégát, ő asszem az IE ugrálása miatt vált el a 930-tól és vett egy BB Passportot, ha jól emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák