Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz hoffman_ #21557 üzenetére

    Aki csinálta a kijelző és akkucserét, nem tud valami ötlettel szolgálni? Esetleg ránézni a telódra?
    Nekem vagy egy éve az unokaöcsémnek adott L900-am döglött meg pont ugyanígy... Több lett volna a kijelzőcsere, mint amennyit a teló ért. Akkor, kb. egy éve vett magának újonnan két év garival egy 925-öt kerek 50k-ért... Igaz, a biztosító fizetett villámkárért egy csomó dolog miatt akkoriban nekünk, mert a fél számítógépe valami áramszolgágatós probléma miatt ment tönkre, s mivel a teló pont a gép USB-csatiján töltődött, így arra is fizettek egy negyvenest... De az eset utn kezdte azt csinálni, amit most a te telód, s végül megadta magát teljesen...
    Én nem tudom, lekopogom, de az én L920-am, amit szinte azonnal a német megjelenés után vettem kint (ajándék vezetéknélküli asztali töltőtartó, két autós töltő és egy bőrtok volt az ajándék, ezeket is használom a mai napig - a tokot nem, mert hülye barna színű), azóta remekül, minden gond nélkül üzemel. Hajszálkarc sincs a kijelzőjén sem, sem a telón, pedig vagy kézben van, vagy zsebben... Imádom... s valahogy nem is gondolok más telóra... Tudom, hogy ma már vannak jobbak, de érdekes módon ez az elsőszériás L920 nagyon a szívemhez nőtt, s nem is nagyon találnék olyat, amivel boldogabb lennék... Egyzer volt annyi baja, hogy pár hétig nem működött a rezgés, aztán szép lassan visszatért, szerintem valami koszolódás lehetett...

Új hozzászólás Aktív témák