Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    Hát srácok, elköszönök hosszú évek után a Mobilarena közösségtől, mert többet itt tuti nem olvasok semmit.

    Azon túl tudtam lépni, hogy a hírek rendszeresen 3-4 napos csúszással jelennek meg a külföldi forrásokhoz képest, mivel akkor ott olvasok híreket, itt pedig a MATV és a tesztek is érdekelnek.
    Sőt, a tegnapi MATV adáson is túl tudtam lépni, ahol teljesen felesleges dolgokat simán megmutogattak a tisztelt tesztelők, de a WP7-et rendszeresen használó fórumozók kérdéseire, amik a mindennapos használat alatt felvetülő kérdésekre adnának választ nem kaptunk reakciót.

    Erre most itt ez a... nem is tudom... teszt ez?
    Hogy lehet egy tesztnek ilyen címet/bevezetőt adni? Átmentünk bulvárba, már a cikkben lehúzzuk a telefont?

    Azért mert a ti kis fejletlen, gépeléshez szokott kezetek nem bír el 180g-ot kényelmesen (kevesebb, mint 20dkg párizsi :S), lehet, hogy másnak épp az az ideális, hogy érzi, hogy van valami a zsebében. Ilyen erővel persze a Note vagy Note II méreteit is nagyon le lehetne húzni, mert az is kényelmetlen - valakinek az, valakinek nem.
    Hozzáteszem, hogy ez is szubjektív vélemény (amiből túl sok van mostanában egy régen objejktívnak ítélt oldalon): a súlya lehet nehezebb, viszont az vicces, hogy méretre majdnem pont ugyanakkora, mint a HTC 8X, aminek kisebb a kijelzője (persze ez a HTC-nél nem lett kiemelve, pedig elvileg már akkor is volt nálatok 920).
    Egyébként "indokolatlan" a súlya? Képstabilizátor, vezetékmentes töltőhöz indukciós tekercsek, nagyobb az optikához tartozó elektronika is, hajlított üveg, stb.

    Ráadásul az árak ilyen nemű ferdítése is elég druva - kb. 1 egész perc alatt találtam gyári garisat 180-ért (igen, ÁFA-val!).
    A "Tetszett" plecsni a végén hab a tortán - ott döntöttem el, hogy hosszú évek után megválok a mobilarena olvasása nyújtotta "élvezetektől". Fórumba lehet még benézek, de a kedves bértollnok írók munkái biztosan hidegen hagynak ezután...

    Szerk.: azért örülök, hogy nem csak szerintem szörnyű, ami ebből a "tesztből" lett...

    [ Szerkesztve ]

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák