Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Sziasztok!

    Boldog újévet kívánok mindenkinek!

    Kérdéseim: Újabban már megint alkot a telefon.

    Van, hogy kásás lesz a kép. A főoldal. Érzékeli az ujjamat, csak egyszerűen megnőttek az ikonok és csíkosan remeg a kép. Találkozott már valaki ilyennel?

    Újabban, ha hívnak csörög a telefon, viszont nem tudom azonnal felvenni, hanem teljesen sötét a kép és fel kell oldani a képernyőtárat, hogy fel tudjam venni. De ezt sem érzékeli mindig ám.

    Vannak számok amiket nem hajlandó lejátszani, a hibaüzenet: 80070002 ez mit jelent? Volt amikor lejátszotta, aztán utána megint nem. Ugyanarról az albumról van amit lejátszik, van amit nem.
    Bizonyos dalokat pedig megdupláz, megtripláz, sőt van amit megnégyszerezett.
    Ez mi lehet? A memóriakártyára nem lehet gyanakodni, ez már egy másik.

    Amióta 8.1 van rajta nem hajlandó felébredni a koppintásra, ahogy a Blacknél ezt tette.

    Folyamatosan keresem a frissítéseket, de mindig azt írja, hogy a telefon naprakész. 8.1 Cyan van rajta, elsők között frissítettem. Telenoros.

    Igen tudom már hónapokkal ezelőtt leakartam cserélni, de Kiderült, hogy a telenornál végre kapható Apple, a hűségem pedig jövő decemberig tart, így nem ártana ha még kibírna egy évet, amit sajnos egyre inkább kétlek.

Új hozzászólás Aktív témák