Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NYC2000

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár napja vásároltam egy Lumia 520-at, és szerelem volt első látásra. Alapvetően nagyon tetszik, és tök jól használható. Viszont van pár dolog amit nem nagyon tudok hová tenni, és ebben szeretném a segítségetek kérni.

    1. Fényképezek, majd szeretném átnevezni a fájlt, de nem megy. Letöltöttem 2 file manager appot is, de lényegében mindkettő használhatatlan volt. :(

    2. Fényképet másoltam a telefonra, majd beállítottam hívó félhez profilképnek. Kultúráltan fel is ajánlotta, hogy mely részét szeretném kivágni a képnek. Felhív az illető, gyönyörű éles a kép. Pár óra múlva ismét felhív az illető, és egy tök pixeles kép jelenik meg, és úgy is marad. :( Ennek mi lehet az oka?

    3. Valamint hová és mivel kell zenét és videót másolni a telefonra, hogy azt meg is tudjam hallgatni/nézni?

    Lehet triviális kérdések/problémák, de eddig egy telefonomnál sem jelentettek ezek gondot. Az 520 előtt egy balul sült választással egy Xperia P-m volt, előtte pedig Nokia telefonjaim voltak Symbian rendszerrel, és ezeknél a fenti dolgok nem merültek fel problémaként.

    Segítségetek előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák