Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Bone123 #15 üzenetére

    Ehh ... Mutass nekem egy felsőkategóriás okostelefont, ami "intenzív használat" mellett sokáig bírja :)

    Én a 920-assal végigfényképeztem a Royal Air Force múzeumot, ráadásul gyermeki vigyorral az arcomon rohangálva mindent körbelőve és maradt még benne szufla. (Hozzáteszem, meg is voltam lepődve rendesen ... és az átszellemültségem a képeken is meglátszik :) )

    Igaz, az adatkapcsolat ki volt lőve, így a szinkronizálás kimaradt, mert nem tudtam angol microsimet szerezni a nyaralásra, viszont ha csak nem akarod az összes képet azonnal 4G-n feltenni Skydrive-ra, akkor nem olyan sokat számított volna egy normálisan belőtt szinkronizálás.

    Való igaz, mehetett volna bele nagyobb akku, de nem tudhatjuk kell-e bele tényleg, vagy annyival megnövelte volna a súlyát - méretét, hogy valszeg megint jött volna ugyanaz a hiszti mint a 920 súlyánál volt ...

    Az akkuméret meg sosem elég ... Egyik barátom mell-hasonlatával élve: Az akkumlátor olyan mint a női mell. Nincs olyan hogy "Túl nagy!" xD

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák