Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyito88

    aktív tag

    válasz #32227072 #265 üzenetére

    hát igen! nah szoval nemtudom eme nap ugy megfogalmazodot bene egy gondolat:levél nokiáéknak:kedves nokia önöknél is felütödte fejét a figyelmetlenség,s a hanyagság a gyáraik minöségi szinvonalát rontja eme öszkép!panaszom oka egy ujonan vásárolt e71 es készülék,mely igen hibás VOLT!Amit kicsi utánajárás,és jozan paraszti ész megjavitot............
    eme mondatok fogalmazodtak meg benem,s hogy miert? mert az e71 esem hibás volt!müködöt minden rendesen rajta,CSAK kamera homályos képet mutatott,és a készülék akumlátora meglehetösen keveset birt.olyan negyed nap, jah és a készülék marha meleg volt már olykor forro a kamera vonalában!a telefont bevitem egy nokia szervizbe azt mondjak vane gari,mivel külföldröl vásárolt a készüléket,igy sajnos magyar nincs!ok akor ha van 5000 rem átvizsgaljak nekem hát mondom ezvan!és közölték a diagnozist: rosz a kameramodul,és ki kell cserélni 13 ezer mehet?mondom hm köszönöm kicsit még várok!busan mentem haza majd megfogtam szétkaptam a készülékem kiszedtem a kamerat,és csodák csodája a készülék bekapcsol és megy kamera nélkül!nem nyafogot semi nem melegedett,semi! jo a kamerát nem idnitottam el mivel az a e71 dobozában viritott.....nah de nem bitam nyugodni,mert a leszedet e71 assembly pdf tanulmányozása közben megfigyeltem a dolgokat.hm a kamera hm eh mondom ez miert fekete sazlagkábelü,mig az öszes töbi sima szalagkábel bill,meg kilyelzö é?szoval kicsit gondolkoztam lesegetem és meglestem hm egy kis szigetelöszalag!és proba cseresznye,a telo nem meglegszik,és a kamera is rendesen müködik,a telo igy már 100% kos és faja,igazi nokia minöség,egy kis szigetelöszalag mi 150ft ba kerül,nem 13 ezer meg mitom én menyi várakozási idö!a telcsi most is teljesen normalis hömérségletü,és tökély mit a nokia létrehozot szerintem ezel.ha valakinek ilyen prolémája lenne szoljon nyugodtan megprobálok segiteni,de szerintem ez 100 bol egyel fordul elö vagy még kiseb az esély,a nokia kicsit meglepedt ezel a kicsike hiányoságal,szigetelés,de nem éget,nem olvadt ösze a telcsi a zsebembe legalab :C :C a tervezöknek csak gratulálni tudok megint jelest érdemelnek,csak lehet a szerelö ki enyémet öszerakta kicsi másnapos volt vagy kitudja vagy nem volt elég friss olaj a robotba és igy kicsit kótyagos volt, mindegy a lényeg hogy müködik a telo :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák