Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz nagyito88 #262 üzenetére

    Használtan nagyon ritkák a "tepsik" a városkámban. Nem is találkoztam eddig eggyel sem. Ezért is lepődtem meg, mikor megláttam az E61-et.
    A kamera nem fontos. A szeptemberi technikai kütyü egy digikamera lesz. Azért egy digigép még mindig jóval jobb képet lő, mint a mobilok picurka érzékelői.
    Nagyon sokat jegyzetelek, az évek alatt teleírtam jó néhány A/4-es füzetet. A méretük miatt nagy táskával kell mászkálnom. Ebből elegem lett, és már régóta gondolkoztam egy qwerty-s gépen.
    Aztán megpillantottam őt.
    A wifi-hez mi kell? Valamilyen netcsomagot kell vennem a szolgáltatómnál?
    Köszi, a program listázó tippet! Ez jó.
    A csili-vili telefonok sosem tudtak érdekelni. Ugyan van kettő divat mobilom, egy Nokia 8310-es és egy Siemens SL55, de ők egyszerűen szépek. Az SL55 a német formatervezés egyik remek példája. A többi "nőcis" telefonnal nem tudok mit kezdeni. Sőt, kissé visszataszítónak találom őket.
    A Nokia E61 nem az egyetlen E szériás telefon a családban, sőt, nem is az egyetlen Nokia. A bátyámnak van egy E65-se. Az ő mobilja hívta fel a figyelmemet az E szériára.
    Azt viszont nem gondoltam volna, hogy egy E61-es landol nálam. :)
    Nagyon rendben van. Jobb választásnak tartom a P990-nél.
    Az E51 is tetszetős, és kiemelkedően nagy tudású mobil. De a kicsi kijelző eltántorított a megvételétől. Nem is értem az embereket, a tepsik kijelzője egyszerűen :C . Miért hunyorognék egy jóval kisebbet bámulva?
    A minőség feldobja az embert. :D
    Most újabb alkalmazásokat keresek és telepítek fel.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák