Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz old rocker #4801 üzenetére

    Blablabla.

    Megnéztem, használnék pár programot, de a BEÉPÍTETT nem működik rendesen, nem az, amit felraktam rá. Ráadásul nem is hellóztam meg a gépet, szóval abszolut elvakult és felesleges volt a hozzászólásod. Az email kapcsolatokat meg amint írtam, sikerült eltávolítani, csak az üzenetekből nem tűntek el egy pár újraindítás erejéig, ott figyeltek ikontalanul, kattinthatatlanul. Beállítás közben meg szanaszét lassult az egész, WiFi-n keresztül nem frissített, akárhányszor újrakonfiguráltam. Ezek biztos nem rendszerhibák, valóban, én láttam rosszul. Kérlek, ha nincs semmi mondanivalód, akkor ne kábítsál a biztosénvagyokahülye f@ágaiddal!

    [ Szerkesztve ]

  • LonGleY

    veterán

    válasz old rocker #4801 üzenetére

    Abban az esetben nem lehet baj, ha kifogsz véletlenül egy jó példányt, ahogy te, utánaolvasol, hogy mit szabad frissíteni és mit nem, és pontosan milyen programok mely verzióit szabad felraknod, erősen megszabott sorrendben, vekkerrel a kezedben, ellenben azonnal bukod a stabilitást. Biztos erre gondoltál a "mi, merre, meddig hány" lépéssel. :] Nos, valóban, ilyen tüzetesen nem tudtam feltérképezni a BUGOS aknamezőt és ehhez képest tényleg szarrá lett hekkelve általam a telefon így, hogy beállítottam a hivatalos email klienst. :]] Nem is egyszer!!! :D Nem ezt várnám egy állítólag jó rendszertől, amiről eddig csak jókat hallottam, olvastam.

    Ezektől függetlenül a segítséget köszönöm természetesen, a hekkelés - szerencsére - nem is jött össze, inkább szignózom a fájlokat a kapott key-ekkel, de arra sem nagyon volt szükség. Viszont az, amikor fél nap alatt az eddigi kedvenc telefonomból pár bug agymenést csinál, azt nehezen viselem, értsd meg, ez nem az ember hibája és nem kéne hülyének nézni azért, mert egyszer nem talált egy beállítást. A stílusban igazad van, kevés sajnos ez az 5 perc szerkesztési lehetőség. :]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák