Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Joe bácsi #1609 üzenetére

    Neked bejött az E51, bár arrais sok kritikátírtál máshol... bejött az N95, bár arra is írtál rosszat,ha jólemlékszem, de lehet, hogy tévedek,akkor bocs; szóval minek cserélnél le két jó készüléket egy, általad igencsak kétes működésűnek ítéltre? Én az N78-am,meg azE51-et cseréltem be rá,+ 10 rugót perkáltam le. Az E51-et sajnáltam is. Két kártyám van, kellett a másodkészülék, ezért vettem a trénél akcióshűségesre a 6220C-ot..Most úgy tekintem, hogy az N78helyett E52 van, az E51 helyett 6220 c. Néha gondolkoztam azon, be kellene cserélni a 6220C-ot egy E51-re,de minek? Nem azért, mert az E51 üzleti telefonnak nem jobb; de arra ott az E52. A két telefon jól kiegészíti egymást. Nálad meg az E51 és az N95. Ennyi,semmi különösebb irónia. Annyit azért megjegyeznék: végignyaltam egycsomó oldalt a nokiaprogramok fórumon és kerestem az általad leírtakat. Mert amit leírtál, az úgy hangzott,mintha az egész fórum ott ezzel lenne tele.Nos,én következőnek be fogok kopirnyolni két hozzászólást,elnézést a spammelésért; de, hogy azért tisztán lássunk...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák