Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAgyiXyXy

    aktív tag

    válasz -Maci- #10032 üzenetére

    Céges előfizetés, privátszámlával. Ez azt jelenti, hogy van egy csomó szám a flottán kívül, amely céges hívás lesz. Namost ha olyan számot hívok, ami ebben az adatbázisban nincs benne (whitelist), akkor úgy tudom céges hívássá tenni, ha eléírom (prefix) a *8*-ot. Ezt a whitlist-et félévente frissítik, de eddig én lusta voltam (bánom már) beküldeni a számokat.
    Namost: ha ilyen számot hívok telefonkönyvből, már a híváskor is csak azt jelzi, hoyg 1. hivás, a nevet nem is látom. Ez még nem lenne baj, de:
    A híváslitában sem a nevet írja, hanem a számot. Namost ha sok ilyen számot hívok (márpedig ez van), nem látom kiket hívtam. Pedig híváslistából jobb hívni, mint a gyorskeresőből. Ennyi, de nekem fontos és zavar is.
    Az új szofttal meg a következőt tapasztaltam:
    A gyorshívó listámba betettem egy ilyen számot. Ha ezt hívom, akkor rendben, de csak akkor, ha nem a gyorsbillentyűvel, pl. hosszan nyomott 3-as, hanem a menüből. Névjegyből, vagy más módon hívom, akkor is szar. Csak a gyorshívás menüből jó. Persze ezt meg véletlenül használtam.
    Hát ez van. De én türelmes vagyok :R
    És ettől még ez a teló qrwajó :)
    Ja és E51-en ez hibátlanul megy. Meg SE telókon is. Csak ez a fránya E52 :)

    "Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

Új hozzászólás Aktív témák