Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yaku0

    csendes tag

    Az érdekelne, hogy jelentős szövegmenyisségek olvasása menyire valósítható meg, és hogy mennyire kényelmes egy ilyen telon. Mire elég egy ilyen kijelző? Azt látom hogy lehetőség van mindenre web office pdf... De tegyük fel ha egy regényt kell elolvasni és elektronikus formátumban van meg, akkor sokan már egy pcn/notebookon se vágnának bele. Ellenben nekem elég gyakran ilyen menyiségeket olvasni. Szóval milyen az élmény egy monitorhoz képest? Egyrészt mik a fizikai korlátai? pl van amit kényelmesebb olvasni mint valami mást pl doc vs pdf? Pdf ek közül el tud bánni egy olyannal is ami scannalt oldalakból, szóval gyk csak képekből áll? És ezeknél nem baj ha ebből kifolyólag kicsit nagyok méretileg? nagy filetól nem jön zavarba? Másrészt hogy menyire szemfárasztó a dolog? Van egy elfogadható betűméret hozzá normális tördeléssel hogy azért ne kelljen 2 szavanként sort ugrani a szemünkel? És a fényerő mennyire fárasztja a szemet? Vagy a telefont még mindíg nem erre találták ki? Tudom ez elég szubjektív dolog, de ha valaki megmondja hogy mondjuk ugyanezzel hogy áll mondjuk egy monitor vagy nyomtattott változat esetében akkor már tudom hova tenni a dolgot. Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • yaku0

    csendes tag

    Bárki aki a T- től vett E51 et, az el tudná monani hogy menyire piszkált bele a szolgáltató?
    bármi féle korlátozás? vagy magenta színű rondaság? thx

Új hozzászólás Aktív témák