Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bboss

    csendes tag

    Sziasztok,

    először is hozzátenném, hogy én "...egy elégedett Symbian felhasználó... " vagyok, talán sose volt más telefonom mint Nokia, de egyet azért még én sem értek.

    Miért kellet létrehozni egy új Symbian-t ha a régin ugyanezt a menüt és Home Screent megcsinálták. Ha jól tudom a C6-nak is három kérópernyője van és widgeteket lehet rá kitenni, lehet hogy itt több widget van ,de ez nem indokolná az új Op rendszert.

    Esetleg valaki ezt meg tduná mondani, Kind esetleg, ha Nokia erről mondott valamit ?
    vagy ez már nyilt forráskodó és ezért jobban fejleszthető ?

    Egyébként pont ezért nem tudom, hogy mi értelme volt hiszen a C6 kerül amibe kerül a C7 egy kicsit többe. OK kapsz hozzá 8 GB tárhelyet.

    Szóval nem tudom, nekem jelenleg egy 5800-m van és igazából vártam a symbian 3-as modelleket de jelenleg nem tudom érdemes e cserélni. Ha cserélem is egy C6 (és az még nem is symbian3) megfelelne mert abban legalább van qwerty és nekem levelezéshez munkához jegyzeteléshez az azért jól jönne....

    A kamera engem sose érdekelt egy telefonban nekem az 5800-é is megfelel, pedig az nem egy csúcskategória, arra, hogy a macskát lefényképezzem a kertben arra jó, kiállításra meg nem ezzel fotózol, meg a családi albumba sem. Én azt mondom fényképhez fény kell és egy 3 mm átmérőjű lencsén sose fog annyi fény bemenni mint akár egy kommersz 15000 Ft-s gépen. Lehet akárhány megapixel ha nincs optikai zoomod (legalább 3x) és elég fény akkor parasztvakítás az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák