Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Radeon_5 #342 üzenetére

    Szoval azt allitod ez a fotozas csucsa? lehet hogy úgy jött le neked, nem azt írtam, inkább arra gondoltam ahhoz képest hogy mobil, baromi jó, és felveszi az egészen komoly kamerákkal is a versenyt(legalábbis napfényes időben)

    Egyebkent fotoztal mar egyszer is DSLR-rel?nem, és nem vágytam rá sosem, úgyse cipelnék a nyakamom egy ilyen féltéglát akkor inkább legyen kicsit "csúnyább" a kép, bár ezt sem értem a kis Panasonic kompakt baromi jó fotókat csinál, teljesen megfelel

    a legtöbb ember így van vele, inkább köt egy minimális kompromisszumot a fénykép minőségén(ami így is baromi jól néz ki, tűéles, és a kutya nem panaszkodik hogy csúnya), de árban és kényelemben sokkal jobb egy kompakt, de ha egy kompakt minőségét be tudják tenni egy mobilba az annál is jobb :)

    kovgab: Ha eléri a Canon PowerShot SX150 IS képeinek szintjét, akkor meggyőzöttnek érzem magam technikai szempontból. Ár érték arányban nem valószínű hogy az valaha bekövetkezne ezt nehéz eldönteni, össze kéne futnod egy Nokia 808 tulajjal, ugyanazt lefotózni a legjobb beállításokkal és akkor kiderül :)

    ár/érték? lehet olcsóbb a fényképező, de a Pureview-t mellesleg lehet telefonként, GPS-ként, zenelejátszóként, mobilinternetezéshez stb használni, és szerintem mérséklődni fog az ára

    és kényelmesen zsebrevágható

    aki ért hozzá [link], szép képet tud csinálni vele, pl a legalsó egész szép

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák