Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takamaki

    csendes tag

    válasz dogog #35 üzenetére

    Köszi a tippet pl a játékhangra. amúgy nagyjából nekem is tetszik, hosszú ideje nem csinálta, aztán egy hete megint egyn ap 3x is kiakadt lejátszás közben újra, kb 20-30 perc közt, megint kereshettem hol tartok...

    Nem tudom melyik az ba barom mérnök, aki kitalálta, hogy nem a feltöltés után, pl USB kihúzása után frissít Lejátszási listát, miért pont napokkal a feltöltés után, MP3 hallgatás közepén, akkor meg miért nem tér oda vissza, ahol abbahagyta... mert tök kilép még a menűből is. Eleve ki a farancnak kell az a hülye lista?

    Ügyfélszolgálat elmésen kerülte a töménytelen hibára adandó választ a mailban!!!

    majdnem letoltak, hogy sok készüléket gyártanak, miért nem nézem meg, hogy milyent veszek, színben is tudhattam volna, hogy milyent veszek...

    Aztán megírtam nekik, ha figyelmesen olvasták volna a levelem, pont írtam, hogy épp sok kritikával szemben, nekem nincs bajom a színével, amúgy meg legalább egy hétig aktívan bújtram a netet a telefon kiválasztásával, ezt kezemben is fogtam, miután ez mellett döntöttem, mert tényleg jól néz ki, árához képest sokat tud, nekem nem is kéne több, mármint, amit leírtak róla... Ezután, még egy napig, csak erről a készülékről olvasgattam a neten, utána nap vettem meg!!!

    Épp az a baj, hogy mit írnak róla, azokat nem mind tudja, és azokhoz képest sok benne a hiba!!! Írtad a videóra, hogy nem ez a fő profilja... jó, gondolom is, nem is baj, van kamerám, de akkor miért írják a 15 képkocka /sec-ot? miért hazudnak? szerintem ránézésből max 8-10-et tud, az is akadozik...

    Meg írtam nekik, java a levelemnek a hibásan működő szolgáltatásairól szól, nem arról, hogy többet várnék tőle, mint ami, hanem amit írtak róla, amit tudnia kéne, azt nem mindíg jól tudja.

    Írták, töltsek le frissítést, vagy vigyem be szervízbe...

    Erre válaszoltam, ha veszen a boltban egy kenyeret, hazaérve látják, hogy nem sült meg, félig nyers, visszaviszik a boltba, nem vágják a fejáhez, hogy hát miért nem süti meg otthon jobban!!!! Én nem félig kész készüléket vettem meg, nem azért fizettem!!! Na, innentől cs.e.s.z.t.e.k válaszolni is!!!

    mikor újra besült 3x lejátszás közben (JA, és épp rövid zenéket is hallhgattam aközben is nekiállt zenetárat vagy mit frissíteni., nem csak hosszú fájlok után) utána nem volt bajom vele újabb 3 hétig kb. de most megint 2 külön könyvtárban lévő fénykép helyére azt a széttört ikont rakja, és hibás lett a jpg fájl, ami előtte egy hónapig jó volt... szóval, mikor már újra megkedvelném, megint kiakaszt. Ha nem csak 90%-ban működne, tökélete4sen, elégedett volnék vele teljesen!

Új hozzászólás Aktív témák