Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Egon #383 üzenetére

    "Szerintem azért (is) nem lettek sikeresek a kisméretű modellek a közelmúltban, mert alig volt választék, és ami volt (van), abból sok modell nem igazán bejövős a többségnek"

    Akkor mivel magyarazod azt, hogy a kutyanak nem kello iphone SE amugy pont ugyan az a meret/forma/szin mint a 2-3 evvel elotte megjelent iphone 5-5s amiert ugye napokkal elobb lesatraztak az alma ele? Az egyetlen kulonbseg, hogy mikor az iphone SE jott akkor mar volt egy 4,7"es i6s es egy 5,5"os i6s+. A szamok maguert beszelnek. Tovabba amit felreertesz te is meg itt tobben, hogy nekunk (legalabbis nekem szemelyesen) tokre nem lenne baj, ha lenne iphone SE meretu csucstelo. Nekem szemelyesen azzal van bajom, hogy ugy allitjatok be mintha az egesz vilag erre vagyna, mikozben lathatoan a userek nagyobb resze meg 2 nagy kozul is a nagyobbat keresi, lasd s10+ vagy xs max. Letezo igeny amirol beszeltek, csak nemhogy nem nagy hanem egyenesen annyira kicsi, hogy mar egyetlen gyartot sem foglalkoztatja. Hidd el, ha lenne egy betoltetlen piaci res a 4" high end telefonok piacan, akkor azt valamelyik gigaceg a tobb 100 piaci elemzojevel eszrevette volna es most szarra keresnek magukat. De ilyen res nincsen.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák