Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz SkyLine3000 #57 üzenetére

    Fu de kibaszott ostoba egy ember vagy.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz carr #371 üzenetére

    Elarulnad megis mi a korrelacio a faszod merete es a telefonod kijelzoje kozott ? En egy 27" es egy 32" monitort hasznalok egyszerre, akkor nekem most kicsi faszom van, mert nagy kijelzoim vannak ? Ja a telefonom is 6"+, a TV meg 65. Mi a limit ? Mekkora kijelzoket nezegethet egy nagy faszu ember ? Konkretan az elettol elmegy a kedvem mikor elolvasok egy ilyen ko ostoba hsz-t mint a tied.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Egon #383 üzenetére

    "Szerintem azért (is) nem lettek sikeresek a kisméretű modellek a közelmúltban, mert alig volt választék, és ami volt (van), abból sok modell nem igazán bejövős a többségnek"

    Akkor mivel magyarazod azt, hogy a kutyanak nem kello iphone SE amugy pont ugyan az a meret/forma/szin mint a 2-3 evvel elotte megjelent iphone 5-5s amiert ugye napokkal elobb lesatraztak az alma ele? Az egyetlen kulonbseg, hogy mikor az iphone SE jott akkor mar volt egy 4,7"es i6s es egy 5,5"os i6s+. A szamok maguert beszelnek. Tovabba amit felreertesz te is meg itt tobben, hogy nekunk (legalabbis nekem szemelyesen) tokre nem lenne baj, ha lenne iphone SE meretu csucstelo. Nekem szemelyesen azzal van bajom, hogy ugy allitjatok be mintha az egesz vilag erre vagyna, mikozben lathatoan a userek nagyobb resze meg 2 nagy kozul is a nagyobbat keresi, lasd s10+ vagy xs max. Letezo igeny amirol beszeltek, csak nemhogy nem nagy hanem egyenesen annyira kicsi, hogy mar egyetlen gyartot sem foglalkoztatja. Hidd el, ha lenne egy betoltetlen piaci res a 4" high end telefonok piacan, akkor azt valamelyik gigaceg a tobb 100 piaci elemzojevel eszrevette volna es most szarra keresnek magukat. De ilyen res nincsen.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Foglalt név #430 üzenetére

    Nem tudsz te sem és itt nagyon sokan sem rendszerben gondolkodni , azért nem értitek a problémát. Annyit láttok, hogy baszod nekem SE kell , hát csak csináljanak egyet mert én istibizti veszek meg az asszonynak is az a méret jön be, ott a profit csináljátok. Amit joey is irt : HA LENNE igény rá, akkor egymást taposnák el a gyártók, hogy ki dobja először piacra és tarolja le a mágikus százmilliós rejtőzködő réteget. Nincsen. Feltehetően kiszámolták, hogy ezt megtervezni , meg gyártósort felhúzni rá + millió egy szempont amit nem is tudunk alapján ebben nincs cash. Nincs cash ? Akkor nem csináljuk. Ennyi. Ezt az irtózatosan egyszerű összefüggést kéne megérteni, hogy te meg a józsi akinek nagy a 6" , szemben jancsival aki szereti , ti nem a piac 66%-a vagytok. Részemről az sem kizárt, hogy ez nem is egész %. Ki fog szerinted terméket tervezni egy piacra, ahol a potenciális vásárlók (a van pénzem és kell egy telefon metszete) tört százalék ? Mert hidd el, hogy tört százalék , mert ha nem az lenne , lenne SE 2. Mint már korábban is írtam ide , ha van egyetlen egy cég a naprendszerben aki bármit elad, az az Apple. Ő is kivezette az SE-t, szó sem volt utódról és nincs is. Cserébe jött 6,5"ös iphone. Szerinted ?

    (Amúgy konkrétan arra reagálva amit írtál nem is nagyon tudok mit mondani. Olyan távol jársz a valóságtól azzal a kommentel, hogy az szó szerint lehangoló. Joey-val ellentétben azt gondolom még az sem mentség, ha be voltál bszva.)

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák