Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz t72killer #38 üzenetére

    Csak azert, hogy nehogy valaki azt mondja, forras nellkuli az allitasom: n-tv

    5,3%-a lett csak a kerelmeknek elfogadva. Most hogy lehessen jot mosolyogni, a BAMF (ok biraljak el a menekultkerelmeket), a legfrissebb augusztusi statisztikajaban azt irja, hogy 14718 kerelem erkezett "Tisztazatlan" szarmazasi orszagu menedekkerotol, es ennek 88,7%-a menekult statuszt kapott. Ha nem tudja honnan jott, akkor honnan tudja, hogy tenyleg menekul-e valami elol, vagy csak bemondasra megy az elbiralas?

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Vladi

    nagyúr

    válasz t72killer #38 üzenetére

    Ami a migránsokkal történik, akár otthon, akár az úton, akár Németországban minden, csak nem humanizmus. :(

    Az egész ügy minden oldalról annyira szét lett hisztériázva, hogy korrekt számokat, elemzéseket vagy akár terveket és cselekvést alig látok. Ez a legnagyobb baj.
    De ezt már sokszor kifejtettem.

    (#39) kenwood:

    Adok én neked valós javaslatot:
    1. Meg kell fékezni, hogy jöhessenek. Csak úgy. Erre vannak kész tervek, bt-s 7 igennel 1 tartózkodás mellett. Nosza.
    2. Kőkeményen beleállni, és mindet ellenőrizni. Aki nem idevaló máris röpül haza. 1 év alatt le lehetne rendezni.
    3. aki marad mert menekült, mert elfogadható bevándorló azt elszállásolni, neki egyértelmű listát adni a teendőkről. Aki nem tartja be, repül.
    4. Akik most itt vannak, azok közt is rendet tenni. Erre vannak már kezdeményezések, például az euroiszlám felállítása.

    "elvileg ezt nemzetkozi egyezmenyek tiltjak"
    Nem tiltják. Pont ez a vicc.

    (#41) t72killer:

    "akkor azokon a területeken segítenénk, ahonnan elmenekülnek!"
    Szerintem egy kicsit pihentetni kéne ezt a segítést. Az elmúlt 150-200-x évben olyan jól nem jöttek ki abból, ha a nyugati hatalmak "segíteni" akartak. Szeirntem egy pár évtizedre legalább békén kéne hagyni őket, valami had forrja ki magát. Tegyék rendbe pl. a határaikat.

    (#45) Blindmouse:

    Ezeket te írod? :Y

    (#46) t72killer:

    Sokkal olcsóbb, mint 10-20-100 évig etetni és takarítani utána.
    Valahol Tarjányi Péter írta, hogy a 90-es években Magyarországon is volt már ilyen "menekült cirkusz"
    Akkor szépen csendben, kultúráltan de határozottan repítettük vissza az összeset a kiinduló országba. Több tízezerről volt szó, csak néhány száz maradt. Az értelmiség nyilván.
    Nah ha az akkori Magyarország ezt ügyesn okosan meg tudta cisnálni, akkor ez egymilliónál sem okozna gondot az eunak. :K

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Aktív témák