Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    Várható volt, de azért mégis ellenszenves lépés. Főleg az, ahogy mentegetőzik, hogy a fejlesztőket próbálták támogatni meg hogy mennyi pénzt öltek bele a szoftverek fejlesztésébe, ők csináltak sok népszerű app-ot az eredetiek helyett... Nem igaz. A legkisebb hajlandóságot sem mutatták arra, hogy pénzt áldozzanak rá és komolyabban elinduljon a platform (egy példa: amikor a Minecraft a kezükbe került, lehetett volna Windows Mobile exkluzív és igen, nagy összegektől estek volna el a többi mobil platformon, de felhasználókat biztos hozott volna... A kezükben lévő AoE szintén)

    L800-L920-L1020-L950 vonalon mentem, ezekből a 800-as és főleg az 1020-as nőtt nagyon a szívemhez (az 1020-as minden idők egyik legjobb telója lehetett volna ha nem (már) megjelenésekor elavult hardverrel jött volna ki).

    Az egész vonalat sorozatos hibák, szűklátókörűség és infantilitás kísérte végig az MS részéről... Sokszor volt az embernek olyan érzése mintha retardáltak irányították volna ezt a milliárdos céget. Igen, volt hatalmas piaci hátrány, de komolyabb tőkeinjekcióval minden behozható lett volna, áldozatokat kellett volna hozni (emlékeztek az "áron alul" adott Xbox360-ra?). Félvállról volt ez véve, nem is kicsit. Az android meg ugyanezen idő alatt borzalmasan sokat fejlődött. Előtte nem rajongtam érte, de nekem nagyjából a 4.0 óta használható, a 7-es főverzió óta meg egészen kitűnő (persze ehhez az élményhez kellett egy marha jó kis P9-es is).

    Ja és amiben az MS minden nagyobb cég alatt van bőven (és remélem már sokadszorra rúgják ki az egész osztályt szőrőstől bőrőstől) az a MARKETING. Semmit, ismétlem, semmit nem csináltak jól. A telekom pr osztálya menőbb a 17 éves hekker gyerek beperlésével mint az MS marketingje.

    u.i.: még mindig nagyon hiányzik az MS billentyűzete, semmit nem találtam ami annyira precíz lenne androidon...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák