Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz atti_2010 #31 üzenetére

    Szerintem téged álmodban minimum megerőszakolhatott egy Giga lap, vagy vmi hasonló, mert nagyon dühös vagy vmiért... :U ;] Nem kell Giga lapot venni, ha nem tetszik, szép álmokat az ASUS-szal... ;] :DDD Egyébként minden lapgyártónak vannak rossz szériái, lehet a Giga jelenlegi AMD-s szériája ilyen, de itt egyébként Inteles lapokról van szó... :U

    A jelenlegi állás szerint lehet semelyik lapban sem lesz PCIe 3.0, mert egyikben sem fog menni az Ivy Bridge, de szerintem akkor is az MSI a szánalmas ezzel a fikázós marketingjével... Majd ha megjelennek a véglegesek Ivyk utána minden kiderül...

  • Loha

    veterán

    válasz atti_2010 #33 üzenetére

    Én is elitélem az ilyen húzásokat, amit most a Giga csinál, de magát a Gigát nem tudom elitélni, mert teljesen megértem őket:

    MSI sunyiban elkezdi felkészíteni pár Z68-as lapját a PCIe 3.0 -ra, úgy hogy semmilyen hivatalos megerősítés, nem érkezett eddig az Inteltől arra vonatkozóan, hogy az Ivy Bridge menni fog a 6-os szériájú chipsettekkel, és ugye Ivy nélkül nincs PCIe 3.0...
    Ezt valszeg az Asrock megszimatolta, és mielött az MSI bejelentette volna a lapjait hivatalosan az Asrock bejelentette a saját PCIe 3.0-ás lapját, ami valszeg nagyon felhúzhatott pár embert az MSI-nél, mert így nem ők lettek az elsők... ;] Ezek elkezdtek vitázni azon, hogy kié az első PCIe 3.0-ás lap, ami csak elméletben tudja a PCIe 3.0-át, mert gyakorlatilag nincs hozzá proci, tehát az egész kérdés teljesen lényegtelen... és akkor egyszer a semmiből előugrik a Gigabyte és azt mondja, hogy nekik kb. minden 6-os szériás lapjuk PCIe 3.0 kompatiblis lesz, mindezt úgy, hogy a lapokon nem változtattak semmit, nem csoda, hogy az MSI-nél kiverte a biztosítékot, de szerintem megérdemlik... ;] A Gigánál meg szerintem röhögnek a markukba... :DDD

    Szerintem meg az a szánalmas, hogy igenis a PCIe 3.0 támogatással lehet vevőket szerezni, erre kereslet van, az nem számít, hogy jelenleg parasztvakítás az egész...
    Egy példa PH!-ról: Igen mivel ezen már PCIe 3.0 lesz és én erre a lapra várok hogy ne keljen cserélni egy darabig!!! Azzal nem lehet új vevőket szerezni, hogy: "stabil, átgondolt, kiforrott, megbízható, tartós lap" sajnos... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák