Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slack

    tag

    válasz [CsuCsu] #50 üzenetére

    Még mindíg nem érted, nem akarok semmit sem megcáfolni. A terméket tartom értelmetlennek. Erről is szólt az első hozzászólásom. Olvased el még egyszer.
    Mert döntsük már el, hogy hova való ez a termék.
    1) Csak szóljon valami. Ehhez véleményem szerint drága.
    2) Pénzemért akarok a lehető legjobb cuccot. Ehhez amint írtam a mini hifi kialakítása miatt nem a legjobb megoldás.
    3) Legyen kicsi. Nem hiszem, hogy ahová ez befér oda nem fér be egy valamivel nagyobb is. Tényleg nem hiszem el. De ha meg nagyon kicsi kell, akkor van ennél sokkal kisebb is, nem?

    A paraszt vakításhoz meg annyit, hogy azért azt te sem hiszed, hogy ez vetekszik a régi Technics cuccok színvonalával. Ha meg valamit a márkával, meg ájfónkalibrátorral akarnak eladni, akkor az az Én szememben paraszt vakítás. Vagy mi indokolja a magas árat?

    Nyugat-Európai tapasztalat: Spanyolországban éltem 4 évet. Kint bárki meg tudja venni ezt a cuccot. Egyébként szerintem itthon is, mert azért nem akkora pénz ez, hogy ha valaki meg akarja venni, akkor ne tudná. (Ha hiszed, ha nem Én is meg tudnám.) Mégegyszer: az a kérdés, hogy miért? Én nem tudok rá jobb választ: "Vegyük meg mert Technics, oszt az menő". Nem látom a RACIONÁLIS okot.

    Nem írtam, hogy a Bose minősége ne lenne jó, vagy hogy ne szólna jól. Nem is akartam írni. A mondanivalóm lényege pont az volt, hogy méretéhez képes biztos nagyon jól szól, de nem az árához képest. Na ezt meg Te sose fogod tudni megcáfolni.

Új hozzászólás Aktív témák