Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    ez azért gáz nagyon. a googlinak tökéletesen el tudtam nézni a gmail, g+, calendar és maps szárnypróbálgatásait, mert számomra soha nem az a brand volt, ami kihozott volna valamit, és az tökéletesen első körben full csicsával minden szolgáltatással fut. sose akarták, soha nem is mondták hogy ez a cél

    az alma ezzel szemben pont az ellenkező képet építgeti már a kezdetektől, vedd meg, kapcsold be, ne parázz menni fog, tetszeni fog. ebbe nem fér bele ilyen baki.

    semmi bajom az almával, sőt, de könyörgöm tudatosan évek alatt épített brand, ami just works. a sirinél húztam egyet a számon, mert hát no amcsákoknál van olyan nyelvjárás amit képes natívan lekezelni. de szerintem nem célszerű egy ilyen üzenetet zászlóra tűző cégnél ezt megengedni maguknak.

    szép lassan szlogenváltás lesz? apple. we will fix it soon...

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz edward2 #95 üzenetére

    azért jelenleg a navi viszonylag véges tulajdonság. jó a térképek aktualizálása soha nem ér véget, de azért nem egy intergalaktikus lépték, és pénzért megoldható egész jól. lehet benne több poi, meg közösségi forgalomfigyelés, trafipaxolás, stb, de itt ki is fújt. lehet hogy én vagyok maradi, de a navi nálam navigálásra van, ha megtalálja a leggyorsabb, legrövidebb, etc útvonalat ahova beállítom onnantól nálam jó a cucc. tudom hogy van sőt lesz olyan tulajdonság ami rétegek számára fontos, de ezek csak kevéssé számítanak. egy igo szintet elér az alma az azért bőven jó kategória, és ez nem elérhetetlen nekik sem. ;)

Új hozzászólás Aktív témák