Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    A passzív felépítés nagyon tetszik. A felbontás nagyon eszement ekkora mérethez, de hát istenem...nekem monddjuk fontosabb lenne hogy IPS legyen benne.

    Nem bánnám ha jönnének a használható teljesítményű passzív laposok. Még inkább örülnék egy 17-es verziónak (miért gondolják hogy csak sub-noti méretben van erre igény?), ott még könnyebb lenne megoldani...reménykedem :)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

  • Peter13

    senior tag

    Egy másik lehetséges életkép a professzionláis felhasználáshoz.
    Ügyféltárgyalás esetén alapból nincs helyi dokkoló. Az errefelé használatos tárgyalók túlnyomó többsége nem sötétíthető (a legtöbb eleve a külső üvegfal mellett van), és a csupasz fehér falfelületek sem hemzsegnek, tehát mobil projektor legalábbis lutri. Marad a laptop mint biztos megoldás, ha mutatni akarok valami (illetve ki is nyomtathatom, egyébként ez sem rossz megoldás, csak nem mindig működik).

    Amikor a szokásos 14.1-es céges Lenovo helyett a saját 15.4-es Vaio-mat vittem be, két dolog tűnt fel az ügyfélnek:
    1) Jé, ez nagyobb. Egész jól látszanak a dolgok (pedig nem is annyival nagyobb...persze egy 12-es géphez képest...)
    2) Jé, ezen látszik minden akkor is ha nem pont szemben ülök vele (IPS panel van benne)

    Következő kérdés: nálunk mindenkienk ezt adja a cég? :) Mondtam hogy nem, csak úgy gondoltam jobb ha ezen mutatom meg amit alkottam...

    Tehát. Vannak olyan helyzetek amikor egy nagyobb gép is jó lenne, üzleti körrnyezetben is. És továbbra is reménykedem hogy lesz előbb-utóbb ilyen, passzív kivitelben, rendes panellel. Egyébként nem értem hogy miért lenne kevés egy subnoti teljesítménye egy 17-es gépbe :F Meg hogy miért lenne fél óra amig összehajtogatom. Meg hogy miért merülne le hamarabb (nagyobb képernyő, igen, de sokkal több hely van akksinak is). Meg az összes többi...

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák