Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Hopkins95 #37 üzenetére

    Egy nagy baj van minden monitorral: hiába nagy a felbontás, az immerzió a kanyarban sincs a legócskább telefonos vr-hez képest se ;)

    (#40) b.

    "minek kellene ehhez külön Xbox szoba? feltérképezi a környező bútorokat amin áll a TV és arra vetít kihagyva magát a TV készüléket"

    valamiért nem számoltam azzal, hogy valaki egyedül él, hálószobában játszik, stb... ha ezt nyomod a nappaliban, más ott már kb SEMMIT nem tud csinálni (vs. psvr...)

    "Egyértelmű, hogy aki nem tudja kihasználni vagy nem érdekli az nem azt a verziót vette volna sokkal több pénzért. Nekem van projektorom elég régóta."

    De miből gondolod, hogy ez a gimmick lekötött volna, ha a sokkal-sokkal intenzívebb psvr se kötött le semeddig? (a projektor jó pont :R - nem gondoltam volna!)
    "Amúgy több lett volna ez holmi villózásnál, képeket vetít, megnöveli a játékteret ,időjárást szimulál de az sem semmi ami ta videóban a képvetítésnél produkál."

    Gyakorlatilag a vr "ottvagy" illúzióját próbálja meg ez is átadni, csak "könyvespolcra" vetítve - viszont nem lesz tőle hányingered ;) Szerintem a nappali inkompatibilitása/körülményessége (felszerelni plafonra...) és (projektor) ára miatt ez talán még a vrnél is nehezebben rásózható az emberekre. Demózni könnyebb, az biztos, szóval lehet h tehetett volna bele némi effortot az ms... (az always online drm szarság helyett, pl)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák