Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Stormbird #18 üzenetére

    jah, a 60-70k megfizethetetlen összeg.... (psvr, akcióban)

    (#19) ribizly

    végtelen hw igény? egy ps4 az annak számít? ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz b. #22 üzenetére

    van saját xbox szobád?
    vagy csak akkor játszottál volna, amikor más nincs ott?
    meddig érdekelt volna, hogy a képernyő körül is van "villogás", ha a VR se köt le, ami jóval "interaktívabb" és intenzívebb élmény?

    ( most van vetítőd? miért nincs? ;) )

    ---

    sokan írják, hogy nincs content...
    1.) nem igaz. egy most psvr-t vásárló ember százóra kontentet minimum össze tud harácsolni, ha akar...
    2.) ergo info áramlás nincs a juzerekhez, miszerint van kontent és az a kontent óriási élmény (a 2d tévézéshez képest) - mivel ezt reklámmal kb nem lehet eladni (és aki el is jut egy esetleges próbáig: mivel próbálja, milyen körülményekkel, bírja-e egyáltalán a szervezete, elgogadhatónak tartja-e a minőséget...)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Hopkins95 #37 üzenetére

    Egy nagy baj van minden monitorral: hiába nagy a felbontás, az immerzió a kanyarban sincs a legócskább telefonos vr-hez képest se ;)

    (#40) b.

    "minek kellene ehhez külön Xbox szoba? feltérképezi a környező bútorokat amin áll a TV és arra vetít kihagyva magát a TV készüléket"

    valamiért nem számoltam azzal, hogy valaki egyedül él, hálószobában játszik, stb... ha ezt nyomod a nappaliban, más ott már kb SEMMIT nem tud csinálni (vs. psvr...)

    "Egyértelmű, hogy aki nem tudja kihasználni vagy nem érdekli az nem azt a verziót vette volna sokkal több pénzért. Nekem van projektorom elég régóta."

    De miből gondolod, hogy ez a gimmick lekötött volna, ha a sokkal-sokkal intenzívebb psvr se kötött le semeddig? (a projektor jó pont :R - nem gondoltam volna!)
    "Amúgy több lett volna ez holmi villózásnál, képeket vetít, megnöveli a játékteret ,időjárást szimulál de az sem semmi ami ta videóban a képvetítésnél produkál."

    Gyakorlatilag a vr "ottvagy" illúzióját próbálja meg ez is átadni, csak "könyvespolcra" vetítve - viszont nem lesz tőle hányingered ;) Szerintem a nappali inkompatibilitása/körülményessége (felszerelni plafonra...) és (projektor) ára miatt ez talán még a vrnél is nehezebben rásózható az emberekre. Demózni könnyebb, az biztos, szóval lehet h tehetett volna bele némi effortot az ms... (az always online drm szarság helyett, pl)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz TomFace #53 üzenetére

    a rosszullét nem a speckókból jön, hanem a rosszul beállítottságtól, rossz játéktól, szaggatástól vagy ha valaki szimplán nem bírja (ilyen is van, bár kíváncsi lennék, hogy szoktatással, gyógyszerrel lehetne-e rajtuk segíteni :D )

    (#54) kalmani

    "Én ezen a híren nem lepődöm meg. Azon viszont igen, hogy még egyáltalán létezik VR. Úgy gondolom hogy ha valaki egyszer kipróbálta, akkor soha többé nem akar VR-t használni."

    behánytál? :D

    na, az úgy van, hogy aki nem hány be tőle, az legszívesebben "beköltözne", örökre ;) (túlzok, nyilván, hogy érzékeltessem, sokaknak mennyire jó)

    ---

    egyébként nincs VR-em, csak próbáltam többféle megoldást. minden blackfriday alatt rezgett a léc (psvr), de egyelőre nem bírtam rászánni magam... ami nekem hiányzik: autósjátékok támogatása (psvr-en), míg pécén az "áldatlan pécés állapotok" nem jönnek be (töredezett piac, oculus exkluk miközben vive-t vennék, stb)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz b. #61 üzenetére

    hogy legóznak a gyerekek/olvas a párod, miközben te nagyjából besötétítve ezzel játszol, az egész szoba villogásban pompázik, stb? ezzel nem csak a tévét foglalod le, hanem kvázi a teljes nappalit :) ez a gondolatmenetem lényege.

    a vr sem a vr illúzióját próbálja kelteni, hanem a valóságét, hogy "ott vagy" abban a virtuális világban :) a nagyobb képernyő, a köréd vetített kép, ezek is ezzel próbálkoznak, csak korlátoltabb lehetőségekkel... (említett musicalt nem láttam, de pl láttam már épület falára vetített jópofaságokat, látványosak aláírom, de szvsz más műfaj, nem interaktív, nem hiszem h 6 órán át is érdekelne (vs. videojáték))

    (#62) Hopkins95

    "Hát nekem az hajlított Ultrawide monitoromon nagyon ott van az immerzió!"

    Jah, majdnem annyira, mint a kínai kartonszemüvegben, amiben a telóm adja a képet :D
    De nyilván nagyon "ott lehetsz", miközben beszélgetsz a családtagokkal, figyelsz rájuk, stb .... ;) (vagy-vagy...)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Sinesol #91 üzenetére

    melyik AR szemuveg hany millio peldanyban fogyott?

    blackfriday alatt hogyhogy mindenhol a zsakutca vrt nyomtak es nem a vilagvero art?

    valve miert nem ar half lifet hoz ki?

    egyaltalan, hogy maradtam en ennyire le a jovorol es hogyhogy a zsakutcarol meg elegge kepben vagyok??? illuminati vagy...?

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Sinesol #95 üzenetére

    ifon ELŐTT? most nem az AR előtt vagyunk, már léteznek szemüvegek, generációik... nem hiszem, hogy valaki "beszólt" az ifon3G idején, hogy nem ez a jövő... ráadásul akkor nem volt az ifon mellett egy hordható, agybacsatlakoztatható, mégjobb cucc, hogy méginkább elhalványítsa az alma bénázását (mint most a VR :D )

    ... versus AR :D

    (#111) cinemazealot

    de nyugtass meg, hogy nem 576i-t küldesz a vászonra, hanem legalább 480p-t ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák