Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tschubi

    tag

    válasz danielrevesz #3 üzenetére

    "Egyébként az Apple-nek szerintem nem konkurenciája a Xiaomi, teljesen más kategóriákban termelik a bevételük nagy részét. "
    Szerintem a Mi 11 Pro már az a homokozó, ahol az IPhone is játszik. :R
    És sajnos tényleg várható volt, hogy a Huawei után ők jönnek.

  • Benetnes

    tag

    válasz danielrevesz #3 üzenetére

    Ezzel feldobtad a napom:C
    A Huawei miatt nem volt állóvíz az utóbbi években a Xiaomi is jól elkapta a fonalat egyre komolyabb dolgokat gyárt. Nagy megelégedéssel használom a telefonjait mindkét gyártónak...
    Az Apple addig vár amíg más ki nem fejlesztette az adott technológia csúcsát majd utána belerakja a telefonjaiba. Az X óta nagyon nem erőltették meg magukat (persze 5000 százalékkal gyorsabb meg talán 1 órával jobb az üzemidő, és jobban lát a kamera éjszaka) de a pénzt be kell szedni vastagon a madarakon, itt most az agyatlan ameriakiakra gondolok főként. Az Apple az egyszerű emberek telefonja ezt anno megmondta Steve,ami való igaz mert olyan zárt a rendszere. Csodálkozom, hogy van még rajta Facebook meg Instagram és nem saját megoldással van helyettesítve....
    A Samsung mint top androidos valahogy az S8 után kezdett el kényelmesedni meg beszedni a pénzeket, az S21 ékes példa erre (ok a Fold előtt emelem kalapom de nem egy kategória árban sem). Egyre gyengébb eresztések évről évre, ha a középkategóriás nézem botrány de a csúcs kategóriában is lassan humorossá válik a helyzet. Egyet előre kettőt hátra.
    LG és Sony párti voltam/vagyok de mindkettő megbukott sajnos és nagyon komoly dolgokat kéne lerakniuk az asztalra, ha labdába akarnak rúgni.
    Mindkettőnek vannak egész jó meglátásai de valahogy azt nem értik, hogy már nem a nagyok között játszanak évek óta.

    Amúgy várható volt sajnos, de mindenki kémkedik tehát nem értettem eddig se a hisztit. Inkább más területre fókuszálnának ennyire. Mondjuk Amerika az oktatására, hogy egy hasonló idióta veréb soha se lehessen elnök ismét. Kína meg a környezetszennyezésre....
    Kína ezeket tuti nem fogja szó nélkül hagyni csoda volt eddig is, de persze majd meg lehet lepődni ha betart Amerikának. Aztán lehet otthon gyártatni 50-szeres áron meg bányászni az érceket amiért lehet még többet fizetni mert nem veszélytelen meló....
    Az Androidnak sem ártana egy életképes konkurencia bár nem mondom, hogy egy kínai lenne a legjobb a célra. Főleg az idegesítő csaló appok és reklámok miatt amiket nem lehet kiirtani sehonnan.

Új hozzászólás Aktív témák