Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hombre[EU] #25 üzenetére

    Nem értem a gondolatmenetedet, illetve nem hiszem, hogy Kínában a piaci siker és a 4K felbontás között (amelytől a jelenlegi konzolok is olyan messze vannak, mint a Szilikonvölgytől Peking) bármiféle korreláció lenne.

    24: szerintem igen, de nem hiszem, hogy ennek jelentősége lesz, mert nem látom miért akarna még egy gyártó az Xbox és Playstation vonalon elindulni. Szerintem ez egy a kínai netkávézóknak szánt egybe-PC alap lesz, olcsó, egyszerű jól támogatott komponensekkel és vállalható (középszerű) grafikával.

    Én azt tippelem, hogy kínai gyártók építenek belőle valami olcsó egybe-PC-t Winows-zal, szélsőséges esetben heggesztenek rá valami kínai szolgáltatásplatformot...

    Ha elég olcsó, kicsi, egyszerű lesz, talán még ki is tud lépni a netkávézós vonalról és sok százezer család első PC-je is lehet. Kínában sokaknak az androidos phablet a "számítógép". Ettől függetlenül, ha a netkávézós vonalat sikerülne lefedni már önmagában az nagy szakítás és jó továbblépési lehetőség lehetne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák