Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz schwartz #184 üzenetére

    Ilyen árak mellett ezen nincs mit csodálkozni, sőt talán még kevés is. :) Egyébként az NVIDIA-nak is meg volt a lehetősége. Mindent megkaptak az MS-től a DX10.1 integrálására, látták, hogy hova tart a fejlődés, de ők mégis a CUDA-ba ölték a pénzt, és vásároltak alibibe egy PhysX-et, hátha beválik. A jelenlegi helyzeten nincs mit csodálkozni ... tudták, hogy platformosodik a PC, így kell egy saját érdekeket képviselő platform (CUDA), ezt el kellett volna terjeszteni, láthatóan mindent megtettek. Most hogy ez nem sikerült, az egész erre épített stratégia megdőlt. Nyilván én megértem őket, nem tudnak platformot kínálni, így ha folytatják a szorgos hangya munkát a DX-ért, akkor lehet, hogy most ők lennének a toppon, de max. még egy-két évig. Aztán bedarálja őket a teljes AMD és Intel platformkínálat.

    Nézd meg az Ion-t. Marha jó technika, szarráveri az Intel saját Atom platformját. Mégis ki tartja felügyelet alatt a piacot. Hát aki az alap platform-ot kínálja. Ezek az érdekek. Ha nincs teljes platform a kínálatodban, akkor szopás az egész, mert a proci gyártója eltipor (akármilyen szar a terméke).

    VaniliásRönk: BestBuy ... máshova nem tudtam beférkőzni. Ezek az adatok egyébként a gyártóknak és az kimutatásokba készülnek. Az, hogy sikerült bepacsiznom magam mázli. :) Már próbálkoztam máshol, de elhajtottak. :(

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz schwartz #184 üzenetére

    Ez elvileg hivatalos adat az egyik webáruházból az USA-ban (newegg? már nem emlékszem), mindenesetre innen nem fogod tudni megítélni, hogy mennyi a valóságtartalma, kár ezen élcelődni, abban biztos lehetsz, hogy ha nem is fedi teljesen a valóságot, több köze van hozzá mint azt az nVidia szimpatizánsok szeretnék.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák