Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szabi__memo #23 üzenetére

    Kényelmes a streaming, szó se róla, de gyakran épp olyan filmet akarok nézni, ami a Netflix és a HBO közül egyiken sincs fent, vagy ha fent van, akkor nem magyarul.

    Ilyenkor aztán végül mindig a virágboltban kötök ki...Itt van pár példa erre a teljesség igénye nélkül: Match Point, Szívek hídja, Életrevalók, Benjamin Button különös élete, Farkasokkal táncoló, A skarlát betű, Keserű méz, Szellemíró, A hűtlen, Éjjeli féreg, Barry Seal: A beszállító

    A TV-t a sok reklám végett egyébként már én is egyre kevésbé szeretem. Jó példa erre Az ördög jobb és bal keze 2, amit január 22-én mutattak a TV2-n. A port.hu szerint a film 117 perc hosszú, na most a TV2 ebből csinált 2 óra 50 percet a reklámokkal. Nem is néztem aztán meg, el is kapcsoltam onnan.

    Azért ennek ellenére TV-ben is rábukkan néhány gyöngyszemre az ember, ami magától esetleg nem jutna eszébe. Például január elején bukkantam rá a Ragyogó Napfény c. francia-olasz filmre, amit épp a Duna TV közvetített. Ráadásul a Duna TV-nek megvan az a jó szokása, hogyha elkezd egy filmet, akkor azt egyben végig is játssza. Ugyanígy bukkantam rá minap az 1984-re ill. tavaly valamelyik este innen néztem végig a Pillangót is.

    Ezért is mondtam le tavaly a HBO Go előfizetésem, bár meg kell mondanom, hogy a HBO a magyar nyelvű tartalmakkal azért lényegesen jobban áll, úgyhogy azért így hogy HBO Maxot kapunk és rendes minőséget gyakorlatilag ugyanolyan áron, így igencsak csábító ajánlat. Ha HBO Gonal jobb lesz a minőség és továbbra is szállítják magyarul a legtöbb filmet, akkor nekem 1:0 a HBO javára. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz szabi__memo #39 üzenetére

    Na szóval én is újra előfizetek rá, úgy döntöttem, ez a frissen érkezett hír nálam pedig még egy pontot ír a HBO Max táblájára: Bukta a Netflix a Sony filmeket, más platformra érkezik hazánkban az új Pókember és az Uncharted is

    Remek hír! :C

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Kaba #149 üzenetére

    Igen, bár a jó mozifilmekre újra el akarok járni moziba, van annak egy hangulata. Diákként magam is dolgoztam moziban a pandémia kitőrése előtt és nem szeretném, ha a streaming miatt teljesen megszűnne a mozi.

    Szerintem az Uncharted filmmel fogom kezdeni, mert Ow_Zoly jókat mondott róla meg tetszett a legutóbbi előzetes is.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz zseko #152 üzenetére

    A Mátrix, a Pókember, a Batman, Uncharted, Kingsman A kezdetek van nálam is most terítéken. Szóval most van egy csomó film nálam is, ami érdekel. A Mátrixot sajnálom, hogy nem mentem el rá, de én is hallottam, hogy nagyon vegyes lett a megítélése, úgyhogy talán nem baj, azt majd megnézem itthon.

    A Morbiust szintén meg akartam nézni, de arról is lemaradtam, úgyhogy azt is megnézem netről majd.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz zseko #159 üzenetére

    Jé és tényleg :D Tisztára abban voltam, hogy az már decemberben volt, mert az előzetesét már hónapokkal ezelőtt láttam. Na akkor azt is meg tudom nézni áprilisban, ígéretes mozikezdésnek nézünk elébe! :C

    #160 Cs1csó Emlékszem gimis korszakom alatt mekkora sláger volt az a film a tinilányok körében, a buszon folyton arról beszéltek

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Kipróbáltam én is az új szolgáltatást, hát egyelőre nem vagyok oda meg vissza tőle. :U

    Kerestem a Kisasszonyok(Little Women) sorozatot, amit még tavaly elkezdtem nézni, de már nem találom. :N

    Aztán hadd ne mondjam még, hogy a regisztráció külföldről mennyire körülményes. Érdekes módon HBO Gonál tudtam magyar VPN-nel regisztrálni és magyar Paypal fiókkal fizetni, na ennél valamiért nem működik, mert hibakódot kapok, pedig mindent ugyanúgy csináltam. Mivel a határ mellett lakom, meg tudnám oldani, de egyelőre kipróbáltam a szlovák/cseh HBO Max-ot és azon tesztelem a szolgáltatást.

    A felület mondjuk jobb lett a régebbinél, de minőséget még mindig nem tudsz fixen állítani, ami csalódás. Tartalom sincs fent annyi, mint amennyit elvártam volna.

    Le is mondtam az előfizetésem mindjárt, ez nekem így egyelőre kevés.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Major Lion #222 üzenetére

    Ez egyébként elég gáz szerintem, mert azt megkapom bármelyik sarki virágboltban is. Épp a minőség volt az egyik legnagyobb kritika a HBO Go-val szemben, az ember azért jogosan elvárná, hogy a megújult appal jobb minőséget kapjon.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák