Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dottore

    addikt

    válasz Pompi #28 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy ez szar, hanem nem életképes annyira amennyire lehetne, mivel korlátozottan lehet csak használni. A kompatibilitás fontos. Rengeteg potenciális felhasználót elveszt az a cég, aki ahogy ebben az esetben, egy dizájnos terméket készít, de azt a vásárló réteget akinek van pénze, szereti ezt a sportot, költ is rá, nehezen fogja tudni elérni, mert az a réteg nem fog a húsz harmincezres befogóját lecserélni ami sok esetben nem is mindig cserélhető. Itt nem a boltba járós réteget célozták meg, hanem pont azt akit rögtön el is veszítettek, azáltal amit írtam. Párhuzamként képzeld, hogy a Cateye összeborul a Thomsonnal, megjelenik a piacon egy új hátsólámpával, amit kizárólag csak egyféle üléscsőméretre és márkára tudsz félteni. A lámpa baromi design, meglátod és kell, de sajnos cserélned kell csövet hozzá. Mi ez ha nem sajnálatos?

    Versenysport. Ez ez egy szerencsétlen kifejezés volt részemről, de lovagolhatunk ezen még ha más nem lesz. Valójában itt arra gondoltam amit feljebb már kifejtettem.

    Na most Pompi, hol van neked meg a többieknek ebben felfogásos probléma. Nem hiszem el, hogy ezt nem lehet érteni és akkor rögtön a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák